PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları HomeScreen Koyamıyorum.

neco1905
22-10-2011, 15:20
selamlar
arkadaslar bu konuyu açmadan önce ikaynakda o kadar çok arastırma yaptımki yani sabaha kadar aramaktan gözlerim şişti :D
simdi kız arkadasımdada bendede 3g 4.2.1 var o ayarlardan duvar kagıdına giriyo 2 seçenek cıkıyo bi lockscreene bide homescreene koymak için bende ise direk ayarla vazgeç çıkıyo aynı sürümde nası böyle olabiliyo anlamadım
bunun için bütün konuları arastırdım yani gözümden kactıysa konuyu actıgım için kusura bakmayın ama simdi
ifunboxdan libraryde coresysteme girin demiş bi admin arkadasımız herkes yapmıs ama bende öyle bi dosya yok
sprintomize indirdim cydiadan homescreen wp aktif ediyorum sadece o damlacıklı olan wallpaper cıkıyo değiştiremiyorum
winterboardda user wallpaper seciyorum bi işe yaramıyo
icyden set wallpaper os 3.0 ı bi türlü indiremedim
yani anlicagınız caresiz durumdayım :D
lütfen arkadaslar yardımlarınızı bekliyorum

GKTG
22-10-2011, 15:26
iPhone 3G cihazlarda iOS 4 yüklüyse ana ekran ve multitasking jailbreak yaparak aktif hale geliyor.

neco1905
22-10-2011, 15:48
cihazım jbli acıkcası cydiadan denedim bütün anlatılan yolları
saolsun arkadaslar biçok yol söylemiş ama hiçbiri olmadı bende :D
bide multi asking nedir bilmiyrum onuda arastırdım ama bulamadım

GKTG
22-10-2011, 15:58
Cİhazınız 4.2.1 jb li ise;

cydiadan ifile ve afc2add kurulu olsun. iFile uygulamasını açtıktan sonra dizinlerden /System/Library/CoreServices/Springboard.app içindeki NXXAP.plist i açın harf sırasına göre şunları yazıp yerleştirin.

<key>homescreen-wallpaper</key>
<true/<

<key>multitasking</key>
<true/>

Multitasking: Arka planda çalışan uygulamaları gösteren bir özelliktir. Home tuşuna ardarda çift tıkladığınızda açılır.

neco1905
22-10-2011, 16:05
hmm evet bu anlatımı hatırladım ama ne ifile nede afc2add var cydiamda dikkatsizlik kusura bakmayın
son olarak bi iki soru cevabı alsam mükemmel olurdu acıkcası :)
bende sbsettings var multi asking istemiyorum simdi bu satırlara sadece homescreen eklesemde multi askingi eklemesem bi sorun olurmu
birde ifile ve afc2add yi hangi sourceden bulabilirim pek iyi değilimde bu cydiada bende bigboss hackyouriphone modmyi falan var onlardan bulunursa sorun yok

GKTG
22-10-2011, 16:07
hmm evet bu anlatımı hatırladım ama ne ifile nede afc2add var cydiamda dikkatsizlik kusura bakmayın
son olarak bi iki soru cevabı alsam mükemmel olurdu acıkcası :)
bende sbsettings var multi asking istemiyorum simdi bu satırlara sadece homescreen eklesemde multi askingi eklemesem bi sorun olurmu
birde ifile ve afc2add yi hangi sourceden bulabilirim pek iyi değilimde bu cydiada bende bigboss hackyouriphone modmyi falan var onlardan bulunursa sorun yok

iFile ı xSellize'den, afc2add yamasını ise ModMyi'dan bulabilirsiniz. Sadece homescreen walpaper yazsanız sorun olmaz.

neco1905
22-10-2011, 16:10
zaman ayırdıgınız için çok teşekkür ederim

GKTG
22-10-2011, 16:11
zaman ayırdıgınız için çok teşekkür ederim

Rica ederim.