PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları ıphone 3gs IOS 5 Restore Sorunu Yardım

keanu reeves
22-10-2011, 14:14
ıphone 3gs yurtdısı ıphone var ıos 5 yuklemek ıstedım.

ıtunese bagladım telefonu restore dedıkten sonra ulke bılgılerını sectıkten sonra wıreless agı ıstıyor onu gecıp ıtunese baglan dıyorum yanlız oyle kalıyor ne yapmam gerekıyor.

USB\VID_05AC&PID_1281\CPID:8920_CPRV:15_CPFM:03_SC EP:04_BDID:00_ECID:0000010B7A13B54E_IBFL:03_SRNM:[87946DV13NR] bootromun yenımı eskı mı olduguna bakmak ıstedıgımde ıse bole bı yazı cıkıyor aygıt yonetıcılerınden

ıtuneste ıse there ıs a no sım card ınstalled ın the ıphone you are attemting to activite die bır hata alıyorum.[:(]
acıl yardım beklıyorum

DeMo
22-10-2011, 15:21
Merhaba,

Açtığınız konu ve yazdığınız mesaj, forum kurallarına aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.

Mesajlarım Neden Silindi?
- Tamamı koyu, büyük harflerle, eğik, standartların üzerindeki boyutlarla ya da siyah dışında bir renkle yazılan mesajlar uyarıdan sonra silinir.

Konularım Neden Silindi?
- Konu başlığı mesajınızla ilgili olmalıdır ve tamamı büyük harflerle yazılmamalıdır. Başlıklarında "Acil, yardım, lütfen..." vb. kelimeler bulunan konular silinir.Ayrıca forumda herhangi bir ceza almamak için, lütfen buraya (http://www.ikaynak.com/forum/misc.php?do=showrules) tıklayarak diğer kuralları da dikkatlice okuyunuz.

İyi forumlar...