PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları styleUnlock sorunu? ama ne sorun ????

madbay
22-10-2011, 02:07
arkadaşlar styleUnlock programını iphone a kurdum ve finger swip down u seçtim ve kilitledim ama o kilitleyiş.... maalesef telefonun ekran kilidini artık açamıyorum parmağımı bir kez değil tam 100 kez aşağı indirdim çektim ama nafile telefon kilitli kaldı... yardımlarınızı bekliyorum,, tekrar restore etmek zorunda kalmamak için...

KaleXitus
22-10-2011, 02:32
cimciklemeyi dene :) iki parmağını ekrana koy birbirine yaklaştır

SalihBxl
22-10-2011, 05:31
Sbsettings kurulu mu?

---
I am here: http://maps.google.com/maps?ll=50.855625,4.368676

madbay
22-10-2011, 09:38
cimciklemeyi dene :) iki parmağını ekrana koy birbirine yaklaştır
denedim :)))

madbay
22-10-2011, 09:40
Sbsettings kurulu mu?

---
I am here: Google Maps (http://maps.google.com/maps?ll=50.855625,4.368676)

evet kurulu, more dan ayarlara girmek istiyorum oda olmuyo.. ???

madbay
22-10-2011, 10:52
ekranın üzerinde bi parende atmadığım kaldı... yokmu birader kimse....

fantazi
22-10-2011, 12:24
DFU moda alıp cihazı tekrar itunes a bağlayarak açmaya çalış bakalım.

madbay
22-10-2011, 15:48
DFU moda alıp cihazı tekrar itunes a bağlayarak açmaya çalış bakalım.

maalesef...

madbay
22-10-2011, 15:54
bu arada yardım etmek isteyen arkadaşlarım için teşekkürler... maalesef restore yapmak zorunda kaldım... işin yoksa tekrar jailbreak yap, okadar uygulamayı tekrar yükle felan filan...

bide bu arada dikkatimi bişey daha çekti, bu forum da fazla bi yardım severlik yok sanırım helede forum yöneticileri açsınıdan,.. insan bi kaç kelime yazmak zahmetinde hisseder yaa kendini... okadar imdat çığlığı attık sözüm ona usta arkadaşların bitanesi bile dönüp bişeyler söylemek zorunda hissetmediler kendilerini..

DeMo
22-10-2011, 16:57
bu arada yardım etmek isteyen arkadaşlarım için teşekkürler... maalesef restore yapmak zorunda kaldım... işin yoksa tekrar jailbreak yap, okadar uygulamayı tekrar yükle felan filan...

bide bu arada dikkatimi bişey daha çekti, bu forum da fazla bi yardım severlik yok sanırım helede forum yöneticileri açsınıdan,.. insan bi kaç kelime yazmak zahmetinde hisseder yaa kendini... okadar imdat çığlığı attık sözüm ona usta arkadaşların bitanesi bile dönüp bişeyler söylemek zorunda hissetmediler kendilerini..

Bu forumda yardımseverlik yok demek... Peki aşağıdaki istatistikler de dikkatini çekti mi ? Kendi kendine mi oldu onlar arkadaşım ?

http://img847.imageshack.us/img847/4577/adszkyy.jpg

Senin sorununun cevabını bilmek zorunda değilim ki ? Biliyorsam zaten söylerim. Görüyorsam zaten cevap veririm. Her an her saniye mesaj takibi yapmak mümkün mü sence ? Herkesin ayrıca bir işi gücü var değil mi?

Bu şekilde konuşmaya hakkın yok, ukalalığın lüzmu yok arkadaşım.. Hele ki ücretsiz sahip olduğun bir hizmet için!...

gezgin38
22-10-2011, 20:24
öncelikle DEMO arkadaşım çok haklı bende bu siteden çok yardımlar gördüm . sorunun ya restore gibi gözüküyor..ama ben sorununa çözüm getireyim.. çünki bendede aynı sorun oldu ve deneme yanılma yoluyla çözdüm ve sildim styleunlock u. İOS 5lerde bu uyguluma çalışmıyor ve teli kilitliyor. ancak uygulamadaki senin sorunun bendede olmuştu ve başka bir telefondan senin telefonunu arattır ve çağrıyı cevaplayabiliyorsun telefon konuşma modundayken home tuşuna iki kez başıp ayarlara girebiliyorsun ordanda deactive ettikten sonra cydiadan uygulamayı silebilirsin..

madbay
23-10-2011, 23:38
öncelikle DEMO arkadaşım çok haklı bende bu siteden çok yardımlar gördüm . sorunun ya restore gibi gözüküyor..ama ben sorununa çözüm getireyim.. çünki bendede aynı sorun oldu ve deneme yanılma yoluyla çözdüm ve sildim styleunlock u. İOS 5lerde bu uyguluma çalışmıyor ve teli kilitliyor. ancak uygulamadaki senin sorunun bendede olmuştu ve başka bir telefondan senin telefonunu arattır ve çağrıyı cevaplayabiliyorsun telefon konuşma modundayken home tuşuna iki kez başıp ayarlara girebiliyorsun ordanda deactive ettikten sonra cydiadan uygulamayı silebilirsin..

teşekkürler kardeşim... sorunu restoreyle hallettim..
demoya gelince; boşver sen demoyu...

madbay
23-10-2011, 23:47
Bu forumda yardımseverlik yok demek... Peki aşağıdaki istatistikler de dikkatini çekti mi ? Kendi kendine mi oldu onlar arkadaşım ?

http://img847.imageshack.us/img847/4577/adszkyy.jpg

Senin sorununun cevabını bilmek zorunda değilim ki ? Biliyorsam zaten söylerim. Görüyorsam zaten cevap veririm. Her an her saniye mesaj takibi yapmak mümkün mü sence ? Herkesin ayrıca bir işi gücü var değil mi?

Bu şekilde konuşmaya hakkın yok, ukalalığın lüzmu yok arkadaşım.. Hele ki ücretsiz sahip olduğun bir hizmet için!...

ya demo olayı uzatma... ukala felan ... burada ukalallık yapan yok... konuşmaların sınırı aşmasın...

SalihBxl
24-10-2011, 00:11
ya demo olayı uzatma... ukala felan ... burada ukalallık yapan yok... konuşmaların sınırı aşmasın...

2. Ukalaligi yine yapıyorsun hocam. Kimse cevabını bilmediği soruları cevaplayamaz. Sana da insan gibi uyarı yapılmış nedir bu kadar uzatacak? Anlamsız.

---
I am here: http://maps.google.com/maps?ll=50.870253,4.382494
Tapatalk ile iPhone'umdan Gönderilmiştir.

SaTuSa
24-10-2011, 23:41
Yardimin olmadigi forumda sizin de durmanizin bir anlami yok demek ki... Konu zaten fazla uzamis, kimin ne oldugunu herkes zaten biliyor, kaldi ki kimse aninda cevap vermek durumunda degil. Bu forumda bedelsiz emek harcayan hic bir yonetici de kimsenin maasli elemani degil. Zamani olan yardimi zaten yapar, sabirla bekleyip anlayis gostermek esas erdemdir. Neyse daha fazla uzatmadan konuyu kilitliyorum. Forumu begenmeyen lutfen tekrar gelmesin. Gelmemesi icin ilk adimi biz atalim, camur attigi yere gelip gelmemeyi de yine kisinin kendi insiyatifine birakalim.