PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları iPodTouch 2G Tethered Redsn0w JB Sonrası Otomatik Tek-Tık-Boot - SORUN!!!

roland3tr
11-04-2009, 12:07
Arkadaşlar ben bu yöntemle JB yaptım. Tek-tık bootu sorunsuz kullanıyordum fakat şarjı bitti ipodun şimdi otomatik DFU dosyasını çalıştırdığımda "bu işlemi tamamlamak için kullanılabilecek yeterli disk alanı yok diyor" dolayısıyla DFU ya sokulamıyor ve dolayısıyla tek tık bootta yapılmıyor, yani ipod hiç açılmıyor.

Sylar
11-04-2009, 15:48
O anda DFU moduna alma aracı hata veriyordur ama buna rağmen işleme devam edebilirsiniz. Ancak Full Jailbreak çıktı.
DFU moduna manuel olarak girme diye forumda aratırsanız ve akabinde tek tik boot.exe dosyasını çalıştırırsanız açılacaktır ipodunuz.
Önceki cümlememde dediğim gibi şiddetle Full jailbreak öneririm, kapadığınız zaman boot dosyası olmadan açılabiliyor ipod.
http://www.ikaynak.com/forum/ipod-touch-2g-full-jailbreak-resimli-anlatim-t4992.0.html

roland3tr
11-04-2009, 16:26
Yok ben zaten manuelde yapmaya çalışıyorum fakat olmuyor anlamadım. USB aygıtı tanınmadı diyor yapınca. Bir becerebilsem full JB yapacağım ama... :)) Şarjı yok diyemi acaba

Başka USB portuna taktım teşekkürler oldu :))

Ard arda mesaj yazmak yerine Düzelt tuşunu kullanınız
_Sylar

Sylar
11-04-2009, 16:43
tam ben de onu diyecektim, halletmene sevindim. Full Jailbreak'e de bekleriz [:'(]