PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları ipod touch 4 restore atamıyorum !!

samet1
18-10-2011, 19:25
benm ipod touch 4 üm var 4.2.1 jailbreak yaptım ve kapandı suan acılmıyor apple logosu ve altında dolma işareti dönüyor bu sitede okuduklarıma göre restore yapmam gerekiyordu denedişm ağ zaman asımı filan dedi yine arastırdım internetten indirip shift restore yap dediler onuda denedim bu sefer 1394 hatasını verdi shsh dediler onu yapmaya calısıyorum tinyumbrella indirdiim ondada ipodumu okumadı şuan ne yapmalıyım ? yardım edermisiniz !

cem tanriover
18-10-2011, 20:07
iOs 4.2.1 için SHSH kayıtları çoktan durmustur. Yapacagınız sey DFU Moduna Manuel Olarak Girme (http://www.ikaynak.com/forum/21-genel-konular/13-dfu-moduna-manuel-olarak-girme.html) konusundaki adımları takip etmek ve ardından ilk önce normal restore denemek olmazsa iOs 5in cihazınız için olanını indirip shift restore denemektir.

samet1
19-10-2011, 19:57
öncelikle ilgilendiğin için teşekür ederim ama malesef sorunumu aşamadım çünkü dfu modda restore yaptığımda zaman asımına uğradı diyor ios dosyasında restore yaptığımda ise 1394 no lu hatayı veriyor shsh dosyası olmadan restore yapamazsın diyorlar bende shsh dosyasını nasıl alabilrim diye uğraşıyordum o zaman baska bir sürüm shshsini alabiliriyim farkeder mi ?