PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : jailbreakme.com güvenli mi?

mazide
17-10-2011, 12:50
arkadaşlar saurik appleda işe başladı diye yazı okudum forumda da var.peki ipad 2 4.3.3 için tek jb yolu olan jbme.com adresini şimdi kullanabilir miyiz.Güvenli mi?

GKTG
17-10-2011, 13:05
Konu uygun bölüme taşınmıştır. Lütfen konu açarken uygun bölümde olmasına dikkat edip özen gösteriniz.

Geçenlerde Saurik'e devrolduğunu okumuştum. Güvenlidir. JBden sonra PDF Patcher yamasınıda yüklerseniz sorunsuz kullanacaksınız.

mazide
17-10-2011, 13:08
ya ben jailbreak bölümüne konu acamıyorum o yuzden buraya yazdım.konu acma yetkim niye kısıtlı acaba ? :)

DeMo
17-10-2011, 13:51
ya ben jailbreak bölümüne konu acamıyorum o yuzden buraya yazdım.konu acma yetkim niye kısıtlı acaba ? :)

Jailbreak bölümü konu ile ilgili rehberlerden oluşmaktadır. Rehberlerde bizler tarafından hazırladığı için yetki kısıtlaması var. Size mahsus bir şey değil.

Yönetici kardeşimizin dediği gibi Jailbreakme.com'a güvenebilirsiniz. Apple'da işe başlayan Saurik değil Comex'dir. http://www.ikaynak.com/forum/20-ihaber/30651-jailbreakme-com-artik-saurikde.html

GKTG
17-10-2011, 17:33

Konuyu açtığınız bölüm iHaber'dir. Ve iHaber'de Apple ile ilgili haberler paylaşımaktadır. Siz soru sorduğunuz için konuyu uygun bölüme taşıdım.
Jailbreak bölümüne gelince; Doğan abi'nin (DeMo) dediği gibi konu açma yetkisi sadece bizde olduğundan kısıtlama bulunmaktadır.