PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları telefon görüsmalerinde sesim gitmiyor.

lamborghini
16-10-2011, 18:14
arkadaslar öncelikle merhaba,
telefonum iphone 4. problem ise telefon görüsmelerinde karsi tarafa ses gitmiyor.
ses kaydederken problem yok, kulakligi takiyorum onlada ses kaydederken iyi.
fakat telefon görüsmelerinde sesim karsi tarafa ulasmiyor ses bana gayet iyi geliyor.
sebekeyle alakalidir dedim bircok hatla denedim ayni. bircok foruma baktim
restore ettim onlada alakali degil. cihazin garantisi bitmeden önce yoktu yeni oldu.
yardimlariniza ihtiyacim var.

saygilar...

PASAL1
16-05-2012, 00:40
Aynı problemi bende yaşıyorum bu akşamdan itibaren, cihaz 4s ios 5.1 yüklüyken oldu dedim jb çıkmadı nede shsh kaydımı alıp 5.1.1 e yükseltim düzelir belki diye düzelmedi.
Sorun tam olarak aradığımda yada arandığımda karşı tarafın sesi net geliyor benim sesim gitmiyor, ama sesi hoparlöre alınca sesim gidiyor, viber ile görüşme denedim hiç bir sorun yok.

wizardahmet
16-05-2012, 12:25
Aynı problemi bende yaşıyorum bu akşamdan itibaren, cihaz 4s ios 5.1 yüklüyken oldu dedim jb çıkmadı nede shsh kaydımı alıp 5.1.1 e yükseltim düzelir belki diye düzelmedi.
Sorun tam olarak aradığımda yada arandığımda karşı tarafın sesi net geliyor benim sesim gitmiyor, ama sesi hoparlöre alınca sesim gidiyor, viber ile görüşme denedim hiç bir sorun yok.

aynısı da benim başıma geldi. bir müddet sonra kendi kendine düzeliyor. yapacak birşey yok ben sadece sms ile cevap verebildim arayanlara. aksilikya telefon bozuk olunca herkesin arayacağıda tutuyor. baya bir sms trafiği geçirmiştim. 5-6 saat kadar sürmüştü bu olay...

DeviLJoN
16-05-2012, 15:10
3g kapatın öyle deneyin. Bazen 3g yüzünden böyle yapabiliyor.

rammstein_63
16-05-2012, 15:20
4s te böyle bi sorunla hiç karşılaşmadım ıos 6 da belki sorunların hepsi düzeltilir

feyz34
16-05-2012, 15:37
Usta Senin Telefonunda Mekanik Sorun Meydana Gelmiş Microfon Entegresi %100 Bozuktur Teşekkürler

yorgun49
17-05-2012, 07:39
Arkadaslar bende de aynı sorun vardı ayrlar genel sıfırla tüm icerik ve ayarları sil seçeneği ile yaptım düzeldi fakat sim free olmayan telefonların sahipleri bunu denemesin çünkü telefon aktivasyon ister

PASAL1
17-05-2012, 17:06
Sorun düzeldi arkadaşlar 1 gün sürmedi, gece yatmadan önce home ve power tuşlarına basmak surati ile restart attım, ertesi gün sorun düzelmişti.
Restart ile ilgisi varmı düzelmenin bilmiyorum.