PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları sürekli safe mode sorunu

Mehmet Can Bilgin
14-10-2011, 16:29
merhabalar bende 3Gs 4.2.1 ve BB olarak 06.15.00 telefon var ve sorunum günde en az 10 kere 'safe mod'a geçiyor. Durup dururken veya program kullanıyor olmam fark etmiyor bunun için en başlarda sorun yapmamıştım ama son zmanlarda çok canımı sıkmaya başladı. BB değişikliğinden bukadar abartıyordur diyordum ama nette bir yerde SSh üzerinden bulaşan ikee virüsü olduğunu öğrendim bu doğru mudur? ayrıca telefon wifi açıksa sarj yüzdesi %65in altına inince wifi açık olunca %35in altına inince kendini kapatıyor. sorunlar bağlantılı mıdır? şimdiden teşekkür ederim.

Mehmet Can Bilgin
18-10-2011, 01:51
. cihazım bugun restore ekranında kaldı ios 5 restore dahil herşeyi denedim hiç biri tamalanmıyor 4.0'dan bu yana shsh kayıtlarım var ve cihazım 4.2.1 jb bb 06.15.00 lütfen kafayı yemek üzereyim

4.2.1 yüklemeyi 4.3.3 yüklemeyi 5 yüklemeyi herşeyi denedim ama şimdiki sorunum manuel ve pwned DFU moduna alabilmeme rağmen iReb - sn0wbrezee - iBooty - Recboot ile DFU moduna Girmiyor ve bu yüzdende itunes sürekli hatalar veriyor