PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları yardım acil

felix
13-10-2011, 01:46
arkadaşlar bende iphone 4 var anakartı arızalı satan birisi bulamadığımdan dolayı bu haliyle kullan yorum bu yüzden de kablosuz hiç bir şebeke yok wifi çalışmıyor oporetör çalışmıyor bluetooth bile çalışmıyor bende ios 5 yükleyip jailbreak yaptım ama içine program kurarken hata veriyor cydia dan ios 5 sync diye bi program indiriyoduk onu kablo yardımıyla atamazmıyım sadece kablosuz şebeke çalışmıyo bende ipod niyetine kullanıcamda oyun oyniyim diyorum lütfen yardım

DeviLJoN
13-10-2011, 02:20
deb dosyası olarak atabilirsiniz.

felix
13-10-2011, 02:22
nasıl yardım edermisiniz lütfen

felix
13-10-2011, 02:24
deb dosyası olarak atabilirsiniz.
nasıl yardım edermisiniz lütfen

DeMo
13-10-2011, 09:44
Merhaba,

Açtığınız konu, forum kurallarına aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.

Konularım Neden Silindi?
- Konu başlığı mesajınızla ilgili olmalıdır ve tamamı büyük harflerle yazılmamalıdır. Başlıklarında "Acil, yardım, lütfen..." vb. kelimeler bulunan konular silinir.

Ayrıca forumda herhangi bir ceza almamak için, lütfen buraya (http://www.ikaynak.com/forum/misc.php?do=showrules) tıklayarak diğer kuralları da dikkatlice okuyunuz.

İyi forumlar...

felix
14-10-2011, 01:11
nasıl düzelte bilirim başlığı

DeMo
14-10-2011, 09:38
Mesajınızın altındaki Mesajı Düzenle bölümüne girin. Sonrasında Gelişmiş butonuna basarak gerekli düzeltmeyi yapabilirsiniz.