PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları iPhone 3G Bildirim Sorunları

sado77
12-10-2011, 15:47
Selamlar,

3G kullanıcısıyım, daha önceki ios'larda da bu problemlerle karşılaşmıştım. Her yeni yüklemem de düzelir ümidi ile oyalandım durdum :)

Benim telefonuma bir türlü bildirimler gelmiyor. Bildirimler açık olarak işaretli, 4.2.1 kullanıyorum. JB ve Unlock'lu cihazım.

Ne Facebooktan gelen bildirimlerden, ne twitter'dan nede Viber'dan ve bu tür uygulamalardan bir türlü randuman alamıyorum. İlla açıp bakmam gerekiyor bir şey gelmiş mi, olmuş mu diye.

Bu özelliği aktif olarak kullanabilmek için ne yapmam gerekir ? Yardımcı olursanız memnun olurum.

Teşekkürler

CHAOS
12-10-2011, 17:06
Selamlar,

3G kullanıcısıyım, daha önceki ios'larda da bu problemlerle karşılaşmıştım. Her yeni yüklemem de düzelir ümidi ile oyalandım durdum :)

Benim telefonuma bir türlü bildirimler gelmiyor. Bildirimler açık olarak işaretli, 4.2.1 kullanıyorum. JB ve Unlock'lu cihazım.

Ne Facebooktan gelen bildirimlerden, ne twitter'dan nede Viber'dan ve bu tür uygulamalardan bir türlü randuman alamıyorum. İlla açıp bakmam gerekiyor bir şey gelmiş mi, olmuş mu diye.

Bu özelliği aktif olarak kullanabilmek için ne yapmam gerekir ? Yardımcı olursanız memnun olurum.

Teşekkürler

Merhaba.
Cihaziniz yurtdisi cihaz oldugu icin, itunes la aktive ederken Ülkemizin sim kartlariyla aktive ettiginiz icin bu sorunun olmasi gayet normaldir.
Hangi ulkenin sim ini destekliyorsa aktive sirasinda o sim karti takmaniz gerekiyor.
Buyuk ihtimal abd nin at&t sim kartidir.
Ya bu karti temin ediceksiniz, yada forumdada vardi sanirim pushdoktor diye bi konu o yamayla sorunu cozeceksiniz.

---
I am here: http://maps.google.com/maps?ll=36.892246,30.723090
iPhone 4 ile gönderilmiştir...

sado77
12-10-2011, 17:54
Sağol.
Bir At&t kartı vardı, geçenlerde attık sanırım. Hadi rastgele, eve gidince bulurum inşallah.

CHAOS
12-10-2011, 17:58
Sağol.
Bir At&t kartı vardı, geçenlerde attık sanırım. Hadi rastgele, eve gidince bulurum inşallah.

İnsallah.

---
I am here: http://maps.google.com/maps?ll=36.891941,30.723339
iPhone 4 ile gönderilmiştir...