PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları itunes + usb kablosu işareti

ferdem38
11-10-2011, 18:45
Merhabalar,
İphone 4 kullanıcısıyım.(Cihaz vadofone dan alınan kayıtlı sim kilitsiz)
Cihazımın versiyonunu untethered jb olmadığını bilmeden 4.3.5 e yükselttim ve daha sonra sitede anlatıldığı üzere downgrade ettim.

Herşey normal şekilde ilerledi ve yine anlatıldığı üzere itunes son aşamada hata verdi 1013 hatası.
FixRecovery4.3.exe yi çalıştırdım anlatıldığı üzere açılan pencerede hiçbir hareket olmuyor ve DFU moda geçmesi için bekleniliyor yazıyor (ingilizce şekilde)
DFU moda geçirmeye çalıştığımda ise usb kablosu ve itunes simgesi ekranda kalıyor.Cihaz kapanıyor gibi oluyor bir süre sonra yine aynı görüntü itunes simgesi ve usb kablosu görüntüsü.

İnternette ve sitedeki tüm yolları denedim, defalarca DFU moda geçirmeye çalıştım olmadı, tekrar recovery yaptım yine olmadı, tüm herşeyi pc den kaldırıp silip komple herşeyi baştan yaptım yine olmadı ve sabahtan berideinternette çözümünü arıyorum,
iphone ile ilgilidestek veren tüm siteleri ve bunların dışında kalan tüm blogları inceledim ve anlatılanların hepsini yapmama rağmen sorunuma çözüm bulamadım.
Yardım edebilecek varsa cidden çok memnun olurum.
Telefonun ekran görüntüsü şu şekilde;
http://imageshack.us/photo/my-images/155/ts1275n.png/sr=1
Saygılar

GKTG
11-10-2011, 19:04
4.3.3 için SHSH kaydınız var mı? Yok ise geri dönmeniz mümkün değildir. 4.3.5 e restore ederek recovery modda kalmasından kurtulabilirsiniz.