PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Flash sorununu tamamen çözen yerli bir uygulama

utkan
06-10-2011, 10:55
Flash sorununu tamamen çözen yerli bir uygulama

Flash Sorunu Ortadan Kalktı

Yerli uygulama olan Browse2go kullanıcıların milyonlarca flash tabanlı videoyu, oyunu ve uygulamayı kesintisiz oynatmasını sağlar.

Browse2Go sörf yapılan web sayfası üzerinde sunulan flash videoları bulup listeler. Browse2Go kullanıcıları bu listeden video içeriğini seçebilir ve seyredebilir.

Browse2Go, İnternette sörf yapma özgürlüğü AppStore’da mevcut

yazımsal kaynak : Browse2Go, Flash Browser for iPhone & iPad (http://browse2go.com/tr/Product.aspx)

Kemanci23
09-10-2011, 15:59
bunu bedava ındırmenın yolu yokmu dostum lınkı verseydınde ındırseydık..

tumoli
09-10-2011, 17:23
Deneyen varmı çalışıyormu

---
I am here: http://maps.google.com/maps?ll=41.053226,28.799651

iSaMi
09-10-2011, 18:05
Skyfire diye bir browser var app store da oda güzel bütün flaşlı siteleri çalıştırıyor

NeGReDo
09-10-2011, 18:43
bu programı ben itunes üzerinden satın aldım ve 1-2 video falan izledim.sonra kotanız dolu kota satın alın dedi.10-25-40-60 gb kotaları var satışta sırasıyla 0,99$ 1.99$ 2,99$ ve 3,99$ kota satışları var.60 gb aldım ve kotama bakayım dedim hiç kullanmadan.kalan kotam görünürde 39.10gb. her türlü kazık yediğimi düşünüyorum.itunes üzerinden şikayette bulundum sonucu bekliyorum

Browse2GoSupport
12-10-2011, 10:01
bu programı ben itunes üzerinden satın aldım ve 1-2 video falan izledim.sonra kotanız dolu kota satın alın dedi.10-25-40-60 gb kotaları var satışta sırasıyla 0,99$ 1.99$ 2,99$ ve 3,99$ kota satışları var.60 gb aldım ve kotama bakayım dedim hiç kullanmadan.kalan kotam görünürde 39.10gb. her türlü kazık yediğimi düşünüyorum.itunes üzerinden şikayette bulundum sonucu bekliyorum

Merhaba Negredo,

Bahsettiğiniz durum fark edilmiştir. Gerekli müdahele yapılmıştır.
Bizimle iletişime geçerseniz kota durumunuzla ilgili düzeltme yapılacaktır.

Lütfen uygulamayla ilgili sıkıntılarınız için Browse2Go web adresindeki Support sayfasını kullanınız.

NeGReDo
13-10-2011, 00:09
Merhaba Negredo,

Bahsettiğiniz durum fark edilmiştir. Gerekli müdahele yapılmıştır.
Bizimle iletişime geçerseniz kota durumunuzla ilgili düzeltme yapılacaktır.

Lütfen uygulamayla ilgili sıkıntılarınız için Browse2Go web adresindeki Support sayfasını kullanınız.

destek sayfasından facebook üzerinden mi yazmam gerekiyor? bir mail yada mesaj kutusu göremedim ???

Browse2GoSupport
13-10-2011, 11:11
destek sayfasından facebook üzerinden mi yazmam gerekiyor? bir mail yada mesaj kutusu göremedim ???

Merhaba Negredo,

Yaşadığınız problemin giderilmesi ile ilgili olarak takip etmeniz gereken adımlar size, özel mesaj olarak gönderildi.
Lütfen gelen kutunuz kontrol ediniz.

Browse2Go ile ilgili her türlü öneri, şikayet, teşekkür bildirimleri için Support@browse2go.com mail adresini
ya da Browse2Go web adresindeki Support sayfamızda bulunan Facebook eklentisi üzerinden iletişime geçmeyi tercih ediniz.

NeGReDo
13-10-2011, 20:46
Merhaba Negredo,

Yaşadığınız problemin giderilmesi ile ilgili olarak takip etmeniz gereken adımlar size, özel mesaj olarak gönderildi.
Lütfen gelen kutunuz kontrol ediniz.

Browse2Go ile ilgili her türlü öneri, şikayet, teşekkür bildirimleri için Support@browse2go.com mail adresini
ya da Browse2Go web adresindeki Support sayfamızda bulunan Facebook eklentisi üzerinden iletişime geçmeyi tercih ediniz.

facebooktan adımları takip ederek mesaj yolladım.umarım yeterli olmuştur.

Browse2GoSupport
14-10-2011, 10:26
facebooktan adımları takip ederek mesaj yolladım.umarım yeterli olmuştur.

Merhaba Negredo,

Yaşadığınız problem ile ilgili olarak kota miktarınızda gerekli düzenleme yapılmıştır.
Bilgilerinize.

Not: Browse2Go ile ilgili her türlü öneri, şikayet, teşekkür bildirimleri için Support@browse2go.com mail adresini

ertan33
16-10-2011, 12:49
bu programı ınstallous tan yok bulamadım farklı bır ısım olarakmı var yada buna benzer ucretsız bı uygulama varmı

NeGReDo
16-10-2011, 16:28
bu programı ınstallous tan yok bulamadım farklı bır ısım olarakmı var yada buna benzer ucretsız bı uygulama varmı

programın üreticisi buraya yazı yazıyor siz installous diyorsunuz.ayıptır!

yalcinnn
16-10-2011, 17:45
Ona bakarsan netTV de turk yazilimi ama installousta var

NeGReDo
16-10-2011, 18:31
KArdeşim net.tv'nin üreticileri kendi konularında bişey yazarken bunun korsanını nasıl yüklerim diye sormanla burda şu an yaptığın şey aynı.Bu konuya kendileri de yazıyorlar farkındaysan.Ben türk yazılımı yada değil demiyorum sana.yaptığın şeyin farkında mısın?

yalcinnn
23-10-2011, 17:28
Milyonlar jailbreak yapip crackli uygulama yukluyor konu para olunca kimse cebinden para ciksin istemez farkindayim milyonlar gibi

NeGReDo
23-10-2011, 19:45
Milyonlar jailbreak yapip crackli uygulama yukluyor konu para olunca kimse cebinden para ciksin istemez farkindayim milyonlar gibi

farkında olmadığın şey şu kardeşim.Programın üreticisinin yazı yazdığı konuya sen nasıl senin programı korsan yüklerim diye soruyorsun? 2-3 mesaj yukarıda programın üreticileri yazıyor okrusan biraz anlarsın.milyonlar jailbreak yapıyor doğru.ama apple'a gidip de jailbreak yaptım whatsapp'ı nasıl ücretsiz yüklerim demek gibi bir şey sizin yaptığınız şu an.

Browse2GoSupport
24-10-2011, 14:10
farkında olmadığın şey şu kardeşim.Programın üreticisinin yazı yazdığı konuya sen nasıl senin programı korsan yüklerim diye soruyorsun? 2-3 mesaj yukarıda programın üreticileri yazıyor okrusan biraz anlarsın.milyonlar jailbreak yapıyor doğru.ama apple'a gidip de jailbreak yaptım whatsapp'ı nasıl ücretsiz yüklerim demek gibi bir şey sizin yaptığınız şu an.

Sayın Negredo,
Duyarlılığınız, ürün geliştirmek ve sonrasında elimizden gelen desteği sağlamak konusunda bizi motive etmektedir.
Saygılarımızı sunar, Browse2Go takımı adını teşekkür ederiz.

Not: Browse2Go ile ilgili her türlü öneri, problem, teşekkür bildirimleriniz için support@browse2go.com mail adresini ya da web sitemiz üzerindeki Support sayfamız aracılığıyla bizimle iletişime geçmeyi tercih ediniz.

turkcepsp
24-10-2011, 17:51
Arkadaşlar, herkesin cebinde kredi kartı yok. Kredi kartı olmayanlar elbette uygulamayı ücretsiz indirecek. 2 dolarlık uygulama size bukadar dert olduysa sitedeki tüm illegal konular silinsin ozaman. Cihazınızı jailbreak yaparak asıl hırsızlığı ozaman yapmış oluyorsunuz.