PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları ipod touch 3g yardım :/

gsburcu
04-10-2011, 00:30
ipod touch var elımde 3g ve 8gb sürümü 3.1.3 suan yükseltmek istiyorum bunu her 4 ile baslayan sürüm olur mu bilmiyorum. hangi sürüme yükseltebilirim acaba ?

MsTrK
04-10-2011, 00:40
ipod touch var elımde 3g ve 8gb sürümü 3.1.3 suan yükseltmek istiyorum bunu her 4 ile baslayan sürüm olur mu bilmiyorum. hangi sürüme yükseltebilirim acaba ?

Merhaba,

Açtığınız konu, forum kurallarına aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.

Konularım Neden Silindi?
- Konu başlığı mesajınızla ilgili olmalıdır ve tamamı büyük harflerle yazılmamalıdır. Başlıklarında "Acil, yardım, lütfen..." vb. kelimeler bulunan konular silinir.

Ayrıca forumda herhangi bir ceza almamak için, lütfen buraya (http://www.ikaynak.com/forum/misc.php?do=showrules) tıklayarak diğer kuralları da dikkatlice okuyunuz.

İyi forumlar...

gsburcu
04-10-2011, 00:48
evetde konu başlığını değiştiremiyorum galiba :(

GKTG
04-10-2011, 17:11
Değiştirebiliyorsunuz. İlk mesajınızın altındaki Mesajı Düzenle ardından Gelişmiş butonunu kullanarak değiştirebilirsiniz.

gsburcu
05-10-2011, 20:18
yaptım ama sadece o değişti:/
peki benim ipod umun firmwaresini yükseltmem gerek değil mi? kusura bakmayın hiçbilmiyorumda o yuzden :D