PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları İgo primo Turkey sorunu

ewrener
01-10-2011, 19:36
Arkadaslar apotrackrdan igo primo Turkey yükledim program güzel çalışıyor ama yer bul kısmına girdiğimde yerler restoranlar hava alanları gibi bölümlerde bilgi yok yani boş . acaba neden öyle ? Acaba orjinL program değilmi orda ki. ?

CHAOS
01-10-2011, 21:48
Arkadaslar apotrackrdan igo primo Turkey yükledim program güzel çalışıyor ama yer bul kısmına girdiğimde yerler restoranlar hava alanları gibi bölümlerde bilgi yok yani boş . acaba neden öyle ? Acaba orjinL program değilmi orda ki. ?

Bende ayni pro yu kullaniyorum.
Sanirim pro yu actiktan sonra ana ekrandaki bul secenigine basinca dediginiz yerlerin pasif gorunumunden sikayetcisiniz,bendede yukledikten sonra oyleydi ama bikac rota ve favoriler ekledikten sonra yakinlarimdaki yerlerin adres ve isimleri cikmaya basladi.
Program orjinaldir supheniz olmasin.
Peki sizdede ana ekranda ismi "igo world" olarakmi cikiyor.

iPhone 4 ile Tapatalk'tan gönderilmiştir.

ewrener
01-10-2011, 22:44
Bende ayni pro yu kullaniyorum.
Sanirim pro yu actiktan sonra ana ekrandaki bul secenigine basinca dediginiz yerlerin pasif gorunumunden sikayetcisiniz,bendede yukledikten sonra oyleydi ama bikac rota ve favoriler ekledikten sonra yakinlarimdaki yerlerin adres ve isimleri cikmaya basladi.
Program orjinaldir supheniz olmasin.
Peki sizdede ana ekranda ismi "igo world" olarakmi cikiyor.

Hocam aynen anlattığın gibi bul secenegindeki yerler pasif olarak görünüyor . Ve evet ana ekranda igo world olarak görünüyor ve isin garibi itunesta ise İTO Rusya olarak görünüyor :) peki hocam hava alanları yerler falan nasıl aktif oluyor?

CHAOS
01-10-2011, 22:54
Ben şehir içinde bi navigasyon yaptırmıstım, ondan sonra benimkiler aktif oldu . Ama direk olarak aktif ettirmeyi bilmiyorum malesef.

ewrener
01-10-2011, 23:36
Ben şehir içinde bi navigasyon yaptırmıstım, ondan sonra benimkiler aktif oldu . Ama direk olarak aktif ettirmeyi bilmiyorum malesef.

hocam ben aktif etmeyi başardım ama nasıl yaptıgımı bende bilmiorum. :) ayarlarda dolastım orda baya bi kurcaladım sora baktım butun yer ayarları yüklenmiş. harika bi uygulama herkese tavsiye ederim. bu arada i gomy way kırılamıyodu galiba ama primonun kırılabilmesi cok iyi oldu.

CHAOS
02-10-2011, 00:22
hocam ben aktif etmeyi başardım ama nasıl yaptıgımı bende bilmiorum. :) ayarlarda dolastım orda baya bi kurcaladım sora baktım butun yer ayarları yüklenmiş. harika bi uygulama herkese tavsiye ederim. bu arada i gomy way kırılamıyodu galiba ama primonun kırılabilmesi cok iyi oldu.

Sevindin :) keşke hatirlayabilseydin. başkalarıda biim gibi kıvranmazdı :)

bilalekrem
03-10-2011, 20:26
bulamadıysanız paylaşabilirim çözümü

CHAOS
03-10-2011, 20:42
bulamadıysanız paylaşabilirim çözümü

Kardedim paylas da silip yekrar yukledim igo :)

bilalekrem
03-10-2011, 20:58
bilgiasayara geçince paylasırım kardeş

CHAOS
03-10-2011, 21:06
bilgiasayara geçince paylasırım kardeş

Tamam kardesim beklicem sagol.