PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İpad 2 wifi mi. Wifi 3gmi

LuckyBlood
27-09-2011, 00:18
Dün ipad almalımiyim diye sormustum iphone varken simdi almaya karar verdim :) Ama wifi yeterli olurmu veya 3g de alirsam simkartdan baska ne artılari var ? Kısaca wifi mi wifi 3g mi ?

Tapatalk ile gönderilmiştir.

james_kad
27-09-2011, 00:29
Mercedes mi şahin mi diye sormak gibi olmuş hocam :) paran hangisine yetiyosa onu al. bence mercedes tabi ki.

LuckyBlood
27-09-2011, 00:33
Okadar farklimi ya .d nelerdir biraz bilgilendir mercedesimizden :)

Tapatalk ile gönderilmiştir.

myazici
27-09-2011, 01:06
Bir yerlere gittin elinde tabletin var acil nete girmen gerek wifi de yok o kadsr para odedigin alet sana bos gelir. Tabiki 3g ama iphone varsa ipad onun 3gsini kullanabilir ve tasarruf edebilirsin ama oldu mu 3g olsun

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ogzhnozcn
27-09-2011, 14:52
Okadarda fark olmamalı bari mercedes c class ile e class deseydiniz :)

james_kad
27-09-2011, 14:57
Okadarda fark olmamalı bari mercedes c class ile e class deseydiniz :)

var var. bugün interneti olmayan bir bilgisayara oturunca, harddisk ağzına kadar oyun, film, mp3 vs de dolu olsa o bilgisayar bomboş geliyor insana. elin kolun bağlı internet yoksa.

LuckyBlood
27-09-2011, 16:01
Ama arkadaşlar şimdi bende 3gs var ipad wifi ın internet ihtiyacını onla giderebilirim yinede 3g ye biraz daha fazla vermek gereklimi ?

Birde birşey sorucam ipad 2 de autocad kullanma şansımız varmı ?

tumeral
27-09-2011, 20:11
İpad2 wifi al, 3g ye okadar fark verme.mobil internet çok lazim olursada turkcell multivinn aleti al benim gibi kullan.o alete istersen vodafone yada avea kartlarini takipta kullanabilirsin.Bunun dışında 3g lerde Navigasyon var Wifi lerde yok ayrica autocat programi var ipad icin kolay gelsin

LuckyBlood
27-09-2011, 21:06
İpad2 wifi al, 3g ye okadar fark verme.mobil internet çok lazim olursada turkcell multivinn aleti al benim gibi kullan.o alete istersen vodafone yada avea kartlarini takipta kullanabilirsin.Bunun dışında 3g lerde Navigasyon var Wifi lerde yok ayrica autocat programi var ipad icin kolay gelsin

Evet öle yapıcam heralde.Çok teşekkürler çok yararlı oldu bilginiz...