PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları Versiyon güncelleme yapmadan telefonu sıfırlama?

redpepper27
22-09-2011, 10:26
Arkadaşımdan bir iphone 4 aldım. 4.3.3 yüklü ben şimdi telefonu ilk yüklenmiş haline getirmek istiyorum jailbreakte dahil silinmesini istiyorum. Bildiğim kadarıyla 4.3.5 çıktığı için itunes 4.3.3'ü yüklemeye izin vermiyor. 4.3.5 e geçmek istemiyorum çünkü untethered jb henüz mevcut değil. Ne yapmam gerekir? Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum şimdiden teşekkür ederim

CHAOS
22-09-2011, 11:16
Arkadaşımdan bir iphone 4 aldım. 4.3.3 yüklü ben şimdi telefonu ilk yüklenmiş haline getirmek istiyorum jailbreakte dahil silinmesini istiyorum. Bildiğim kadarıyla 4.3.5 çıktığı için itunes 4.3.3'ü yüklemeye izin vermiyor. 4.3.5 e geçmek istemiyorum çünkü untethered jb henüz mevcut değil. Ne yapmam gerekir? Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum şimdiden teşekkür ederim

4.3.3 de shsh kaydiniz yoksa alin, sonrasinda itunes dan shift+ restore yoluyla yapabilirsin .

iPhone 4 ile Tapatalk'tan gönderilmiştir.

DeMo
22-09-2011, 18:06
Daha önce SHSH kaydı almadıysanız bugün bu kaydı alma şansınız yok.

TinyUmrella ya da Cydia'dan 4.3.3 için SHSH kaydı olup olmadığına bakın. Kayıt varsa sorun yok. Bazı hatalar almanıza rağmen yeniden 4.3.3 yükleyebilirsiniz. Hatalar için çözüm önerileri forumda mevcuttur.

Eğer 4.3.3 için kayıt yoksa iFaith programı ile custom sürüm oluşturup cihazı bununla restore edebilirsiniz.

http://www.ikaynak.com/forum/21-genel-konular/28105-shsh-kayit-ifaith-ih8sn0w.html