PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları Yeni fotoğraf çektiğimde eski numarayla isimlendirilmesin istiyorum..

Ps3Master
21-09-2011, 01:17
Ben iPhone4'ümü sattım, ve kardeşimin iPod4'ünü kullanmaya başladım. iPod'a iPhone'umun son bakcup'ını yükledim. iPod'da resimlere girdiğimde iPhone'la çekildiğim resimleri gördüm fakat eksik çıktı. Daha doğrusu eksik demeyimde, backup'ı biraz eskiden yapmışım sanırsam, oyüzden son çekildiğim fotoğraflar yüklenmedi. Resimleri zaten backup yapmadanda pc'ye kopyalamıştım oyüzden resimleri nasıl geri getircem diye bişey sormıycam. Ama benim sorum şu: iPod'da gördüğüm son resmin ismi 'IMG_4864' fakat normalde son çektiğim fotonun ismi 'IMG_5458'
Bu demek oluyorki ipod'umda 435 resim eksik. Şimdi ben yeni fotoğraf çektiğimde fotoğrafın ismi IMG_4865 olacak ve böylece gidecek. Ama ben tüm resimlerimi tek klasörde topladığım için isim benzerliği oluşacak. Yeni çekeceğim fotoğrafların 5458 sayısından itibaren devam etmesi için ne yapabilirim önerileriniz varmı?

SaTuSa
21-09-2011, 13:16
Bir sey yapamazsiniz onun icin. Backup geri yuklemesi ile kullanmaya devam ettigin icin o sekilde gormeye devam edecek, ta ki sifir cihaz haline getirene kadar. O zaman da 1 den baslayacak

Ps3Master
21-09-2011, 20:35
öylemii. peki acaba o 435 resmi ipod'a atıp kamera çekmeye öyle devam etme ihtimalimde mi yok? resimler üst üste geçicek kötü olucak bu :((