PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları appstoredan indirilen free uygulamalar İpod touch a aktarılamıyor...

fatalreal
07-04-2009, 11:19
İpod touch ı silip tekrardan jail break yüklemiştim, Bu sırada bilgisayara da format atmıştım, İtunes i ilk açtığımda bazı sync ayarları çıkmıştı bunları tam yapamadım galiba,
Bu sebeple appstore dan indirdiğim uygulamalar download oluyo aplications a gidiyor fakat sync dediğim zaman
İtunes in yukardaki küçük bilgi ekranında updating aplications on " harun's ipod" altada programın ismi yazıyor ama İpod touch a aktarılamıyor.
İpod touch tan ise appstore sorunsuz çalışıyor ve download yapıyor...
appulo.us tan indirdiiğim uygulamaları aplications a sürükleyip Sync a tıkladığımda onlarda sorunsuz ipod a aktarılıyor.

benim sorunum neyden kaynaklanıyor olabilir?

Birde sadece bilgisayardan uygulama atacaksam, installous u yüklememe gerek varmı ?(MobileInstallation Patch ı yükledim)

fantazi
07-04-2009, 13:42
installous ipod dan yüklemen için sadece pc ile uğraşırım diyosan gerek yok.ipod>applications>tan atmak isteğin uygulamaya tik koyup sync yapıyomusun.

Sylar
07-04-2009, 18:33
ücretsiz uygulamalar için itunes hesabınızı yetkilendirmeli (iTunes'dan Store>Authorise Computer) jailbreakli uygulamalar için de mobile installation patch kurmalısınız.