PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları iPhone Parola Unutuldu Telefon Açılmıyor

oneal_84
15-09-2011, 12:03
Arkadaşlar merhaba,

Çalıştığım firmadan iPhone 4 alan müşterimiz, home tuşu problemi var cihazı kullanamadım diye geri gönderdi. Fakat cihazı kullanmış ve ne yazık ki telefon parolası yapmış. Müşteriye de ulaşamadığımız için telefonu bu parola sebebi ile ne yazık ki inceleyemiyorum.

Restore yapmak istedim iTunes cihazı bu sebeple tanımadı, DFU moduna alıp restore yapmak istedim, cihaz DFU moduna alınamıyor. Ne yapacağımı şaşırdım.

Konu hakkında daha önce tecrübe eden arkadaşlar varsa yardımınızı rica ediyorum.

Herkese iyi forumlar...

DeDeLi
15-09-2011, 12:09
Arkadaşlar merhaba,

Çalıştığım firmadan iPhone 4 alan müşterimiz, home tuşu problemi var cihazı kullanamadım diye geri gönderdi. Fakat cihazı kullanmış ve ne yazık ki telefon parolası yapmış. Müşteriye de ulaşamadığımız için telefonu bu parola sebebi ile ne yazık ki inceleyemiyorum.

Restore yapmak istedim iTunes cihazı bu sebeple tanımadı, DFU moduna alıp restore yapmak istedim, cihaz DFU moduna alınamıyor. Ne yapacağımı şaşırdım.

Konu hakkında daha önce tecrübe eden arkadaşlar varsa yardımınızı rica ediyorum.

Herkese iyi forumlar...

http://www.ikaynak.com/forum/107-icihazlar-hakkinda-sohbet/29990-ipod-iphone-sifresini-unutanlar-iceri-tik.html bu konuyu inceleyin umarım işinize yarar

oneal_84
15-09-2011, 14:03
Bilgilendirme için teşekkür ederim.

İşe yaradı, hızlı geri dönüşünüz de ayrı bir teşekkürü hakediyor.

İyi forumlar dilerim. [:'(]