PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları Arkadaşlar 2 Konuda Yardımınız Gerekiyor Buyrun İçeri :)

cehili
13-09-2011, 21:10
Arkadaşlar cihazım ipod touch 4G 32Gb 4.3.5 Tt Jailberakli.
Sorularım:
1- Telefona kitap yüklemek istiyorum.Bunun için ibooks indiriyorum yüklüyorum.Sonra .epub uzantılı kitap indiriyorum.Ancak benim pc'de itunes'de books sekmesi yok ne yaptıysam çıkaramadım.O sekmeyi çıkarmak için önerileriniz nelerdir ?[/I]

2- Tom Clansys Rainbow Six Shadow Vanguard oyununu .ipa olarak indirdim itunes'in içine attığımda şu hatayı alıyorum sebebi nedir ?

(The app tom clancys rainbow ix shadow vanguard v.1.0.0-most_uniQue_ip could not be added to you İtunes library because it is not a valid.)

Yardımlarınız İçin Teşekkürler.

IPeder
13-09-2011, 21:16
2 Hatanıda Anlamadım :D Fakat Oyunu Bide iFunBox İle Yüklemeyi Dene.

cehili
13-09-2011, 21:19
Hocam hani itunes'de sync yapıyorum ya misal (oyun-şarkı-fotoğraf) bunların hepsinin bir sekmesi varya hani (app-foto-music) diye işte kitap içinde (books) sekmesi var ancak o sekme benim itunes'de yok nasıl çıkaracam onu soruyorum.

İkinciside: Apptrackr'dan oyunu indirdim itunes'in içine attığımda yukarda yazdığım hatayı veriyor atmıyor içine.

GKTG
13-09-2011, 21:23
Merhaba,

Yazdığınız mesaj, forum kurallarına aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.

Mesajlarım Neden Silindi?
- Tamamı koyu, büyük harflerle, eğik, standartların üzerindeki boyutlarla ya da siyah dışında bir renkle yazılan mesajlar uyarıdan sonra silinir.

Ayrıca forumda herhangi bir ceza almamak için, lütfen buraya (http://www.ikaynak.com/forum/misc.php?do=showrules) tıklayarak diğer kuralları da dikkatlice okuyunuz.

İyi forumlar...

cehili
13-09-2011, 21:26
Uyarı için teşekkürler hatanın olduğu kısım belli olsun diye siyah yazmıştım orayı.

GKTG
13-09-2011, 21:26
Uyarı için teşekkürler hatanın olduğu kısım belli olsun diye siyah yazmıştım orayı.

Sizin için nerede hata varsa onun altını çizdim.

cehili
13-09-2011, 21:33
Teşekkürler tekrardan.

dincer35
13-09-2011, 22:14
Hocam hani itunes'de sync yapıyorum ya misal (oyun-şarkı-fotoğraf) bunların hepsinin bir sekmesi varya hani (app-foto-music) diye işte kitap içinde (books) sekmesi var ancak o sekme benim itunes'de yok nasıl çıkaracam onu soruyorum.

İkinciside: Apptrackr'dan oyunu indirdim itunes'in içine attığımda yukarda yazdığım hatayı veriyor atmıyor içine.
1-İndirdiğin Epub dosyasını tutup iTunes/Library bölümüne sürükle sonra sync et Books sekmesi gelecektir..
2-cydia dan AppSync 4.0+ yükle sonra oyunu tekrar kurmayı dene..

cehili
13-09-2011, 22:29
1.sorunu hallettim.
2.sorunda ise appsync yaması yüklü zaten cihazda bir sürü kırılmış oyun yüklü ancak sadece bu oyunu itunes'e atarken bu hatayı alıyorum.