PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları Geveyli iPhone 4 jAilbreak ve restore yapmak

bebeoglu
11-09-2011, 09:25
Arkadaslar iPhone 4 4.3.1 kullanıyorum telefon geveyli 4.3.1 sürümuyle çalışıyor shsh kaydı daha önce hiç almadım şimdide eski sürümleri icinde alamıyoruz bu yüzden telefonuma jAilbreak yapmaktan korkuyorum çünkü bı sorun olursa restore yapamiyacam veya yapmayı ben bilmiyorum sizce jeailbreak yapmalimiyim veya üst surumlerle çalışan gevey kartı varmidir birde 4.3.1 icin unlock programının çıkmasını mı beklemem lazım şimdiden tesekkurler

mawrick
11-09-2011, 14:09
En son unlock 4.0.2'de cikti diye biliyorum ben.. Yani Gevey kullanman sart..

DeviLJoN
11-09-2011, 15:13
Geveyler 4.3 ile başlayan her sürümde çalışıyor. Ayrıca sürüm yükseltecekseniz elinizde cihazın kilitli olduğu optr sim kartı olmalıdır. Yoksa acil arama ekranında kalır.

bebeoglu
11-09-2011, 21:42
Ama aldığım gevey kartının kullanma kitapçığında sadece 4.3.1surumunde çalışacağı yaİyordu bu konuda eminmisiniz sonra telefonum kilitlenmesinn birde sim kartı demişsiniz bu sim kart telefonu satın aldığımda icinden sim kart çıkmıştı ondanmi bahsediyorsunuZ şimdiden cevaplar icin tesekkurler

DeviLJoN
13-09-2011, 19:16
bende ilk çıkan geveylerden var. Her sürümde çalıştı! çalışmadığı sürüm yoktu. Sonra kutunun içinden kart çıktı demişsiniz. O kart büyük ihtimal kilitli olduğu optr kartıdır. Ama siz yinede karta bakıp, kartın adını yazınız isterseniz.