PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : selam ikaynak iphone 4s hakkında

ahmetkaptan
03-09-2011, 19:34
arkadaşlar iphone4 beyaz kullanıyorum garantili aldım çok memnunum ama piyasada 4s haberleri dolaşıyor inceledim çıkacak olan 4s güzele benziyor acaba 4s çıkmadan 4ü satsam daha mı karlıyım yoksa çıkmasını mı beklesem ortalama ne kadar sıfır satısı olur ?

DeDeLi
03-09-2011, 19:39
Su anda kesin olan bir sey yok piyasada daha cok iPhone 4S ten ziyade iPhone 5 konusuluyor.Ozellikleri sekli daha kesin degil konusuluyor sadece...Sizin soylediginiz tamamen istegijize kalmis.yeni cihaz cikinca iPhone 4 te fiyat olarak dusus olacak mutlaka.Eger kar amacli aldiysaniz satabilirsiniz.Sunu da unutmayin eer cikacaksa ne zaman cikacagi da kesin degil

---
- Bu mesaj da benim Tapatalk'tan ~iPhone 4~

NeGReDo
03-09-2011, 20:13
iphone piyasasi biraz degisiktir.tr garantili sifir iphone 3gs hala 1100 tl civariyken iphone 4 cikti fiyati dustu mu denir. 2 sene oncenin telefonu fiyati ondan dustu mu? İphone 4 32 gb hepsiburada fiyatlarina falan hala inanamiyorum zaten. Dusen yada degisen fiyat yurtdisi cihazlari etkiliyor sadece

GKTG
03-09-2011, 20:22
Sorduğunuz soru ile konuyu açtığınız bölümün ilişkisi nedir?

Konuyu taşıyorum.

cagdasgokcen
18-01-2012, 02:49
selam arkadaslar ben bi site buldum bu site hakkinda yorumlarinizi bekliyorum tsk ikaynak
Jailbreak iPhone 4S (http://www.jailbreakiphone4s.com/)