PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iphone 3G Telefon Ekranı Çatladı Ne Yapmalıyım ?

MeTaL
02-09-2011, 19:56
Merhaba Arkadaşlar iphone 3g 8 gb telefonumun bu gün kahve masasında oyun oynarken düşürdüm ve ekranı catladı görüntü var duyarlılıkta sorun yok fakat yarıya kadar ekran catlak büyük morel bozuklugu içindeyim appsotre de istanbulda varmış ben kocaeli oturuyorum oraya götürsem orjinal cam taktırsam sizce ne kadara mal olur ve bilindigi gibi Telefon İKAYNAK.COM'un yardımlarıyla JB li götürdüğümde bu neden JB li diyip laf yemeyeyim sonucta teklif hakları onlara ait vede restore etmelimiyim sizce götürmeden önce ne yapmam lazım çaresizim fikirlerinizi düşünceleriniz bekliyorum..

Not: KOCAELİ şehrinde telefonun ekranını değiştirebilicek orjinal takabilicek birilerini biliyorsanız lütfen bunuda paylaşın şimdiden teşekkür ederim..

DeviLJoN
03-09-2011, 01:42
telefon garantili ise restore ederek gönderin. Türkiye'de apple store tek kanyon diye var ama telefon sattıkları görmediğim ve bilmediğim için nasıl bir garanti verdiklerini de bilmiyorum. Ayrıca ekranın kırılması kullanıcı hatası olarak nitelenmektedir, garanti kapsamına girmez. Kvk ve genpa gibi servislere verirseniz yüksek bir maliyette bir fiyat çıkartırlar diğer firmalar daha uygun fiyata yapıyorlar. Kendim takabilrim derseniz size istanbuldan komple ekran gönderebilirim.

MeTaL
06-09-2011, 22:18
kendim takabileceğimi sanmıyorum belki takan birini bulabilirim camın fiyatı ne kadar ?

DeviLJoN
10-09-2011, 17:55
Fiyatlarını bilmiyorum ama sorabilirim sizin için. Benim tavsiyem komple ekran almaktır. Kırık dokumatik, lcd ile değişince lcd kısa bir sürede ölebiliyor. Hatta hemende ölebiliyor. Tabii karar sizin. Almak istiyorsanız ve fiyat sormak istiyorsanız özel mesaj atabilirsiniz.

matrix..
11-09-2011, 01:27
Dokunmatik mi çatlak yoksa altındaki ekran mı..?