PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ipod touch 4.nesil jb sorunu!

mrtsyr
01-09-2011, 18:36
arkadaşlar ıpod touch 4. nesil aldım. ıphone 4 umu jb lediğim dosyalarla bunu jbleyemiyorum ama sitede ıphone 3gs 4g ıpad 1 ve ıpod touch 4g olarak verilmiş. neyse power tusuna basıp sonra home tusuna basınca cihaz kendini şokluyor hiçbir şekilde dfu moduna sokamadım waiting for reboot olarak bekliyor bu ıpod touchların restore dosyasımı değişik acaba acil yardım edermisiniz.

GKTG
01-09-2011, 18:37
Merhaba,

Açtığınız konu, forum kurallarına aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.

Konularım Neden Silindi?
- Konu başlığı mesajınızla ilgili olmalıdır ve tamamı büyük harflerle yazılmamalıdır. Başlıklarında "Acil, yardım, lütfen..." vb. kelimeler bulunan konular silinir.

Ayrıca forumda herhangi bir ceza almamak için, lütfen buraya (http://www.ikaynak.com/forum/misc.php?do=showrules) tıklayarak diğer kuralları da dikkatlice okuyunuz.

İyi forumlar...

mrtsyr
01-09-2011, 18:48
Konuyu düzelttim adminim şimdi aynı hızla bana yardım edebilirmisiniz acaba ? Çıldırmak üzereyim.

mrtsyr
01-09-2011, 18:55
upupupupupupup

equity
01-09-2011, 19:22
arkadaşlar ıpod touch 4. nesil aldım. ıphone 4 umu jb lediğim dosyalarla bunu jbleyemiyorum ama sitede ıphone 3gs 4g ıpad 1 ve ıpod touch 4g olarak verilmiş. neyse power tusuna basıp sonra home tusuna basınca cihaz kendini şokluyor hiçbir şekilde dfu moduna sokamadım waiting for reboot olarak bekliyor bu ıpod touchların restore dosyasımı değişik acaba acil yardım edermisiniz.

acaba ipodun surumu kactir ?

mrtsyr
01-09-2011, 20:54
4.3.3

mrtsyr
01-09-2011, 21:36
adminler hatalı baslıklarla ilgileniceğine şurda sorunları olanlara yardım etse site dahada bi güzel olucak

GKTG
01-09-2011, 21:47
adminler hatalı baslıklarla ilgileniceğine şurda sorunları olanlara yardım etse site dahada bi güzel olucak

Kusura bakmayın bu sitede kurallar var. Sizde bu tavırlarınızdan vazgeçip forum kurallarını okursanız site daha güzel olacaktır eminim.

mrtsyr
01-09-2011, 21:58
burda bi tartışma acıp haksız cıkıcaksın sonra haklı olmak için beni siteden uzaklaştırıcaksın ayrıca ben burda tartışma çıkartıp gerilim yaratmak değil problemime çözüm aramaktayım saygılar...

GKTG
01-09-2011, 22:02
burda bi tartışma acıp haksız cıkıcaksın sonra haklı olmak için beni siteden uzaklaştırıcaksın ayrıca ben burda tartışma çıkartıp gerilim yaratmak değil problemime çözüm aramaktayım saygılar...

Ben böyle yapmak için yönetici olmadım. Tartışma çıkarmayı bende istemiyorum. Sizde anlayış gösterip yardım edecek kişileri beklemelisiniz. Bu şekilde siz de ben de sonuca ulaşamayız.

mrtsyr
01-09-2011, 22:09
Site Kurallarını okudum teşekkür ederim. Gercektende böyle tatlı bir dille konuşsaydık anlaşabilirdik teşekkür ediyorum .

mrtsyr
01-09-2011, 22:21
Forum kurallarını okudum teşekkür ederim.Tatlı dille bu şekilde konuştuğunuz için teşekkür ediyorum sadece cihazdan dolayı sinirlendim heryerde aradım ve cevap gelmeyince sinirlendim.