PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları iPod touch ım dfu da sıkıştı yardım eder misiniz?

sh4k3d
01-09-2011, 12:45
arkadaşlar merhaba ben ipod touch 4g 32 gb kullanıcısıyım şimdi şöyle kısa bi özet geçeyim.

kuzenim şifreyi sürekli yanlış girdi ardından ekranda "ipod kapalı itunes a bağlanın" türünden bi yazı çıktı bağladım bi şey olmadı falan neyse araştırdım restore yapmam gerekiyomuş eski versiyonum 4.3.2 idi sanırım bende salak gibi 4.2.1 i indirdim internetten neyse restore ettim falan sorun çıkmadı sonra jailbreak için redsn0w kullandım hani şu beyaz yazılar aşağıya doğru kayıyor ya orda error verdi ipod kapandı kaldı öyle dfu modda.her şeyi denedim olmuyor.tekrar restore yapıyorum 3014 veriyor tinyumbrella kullanıyorum bu sefer 1600 veriyor.jailbreak yapıyorum tekrar tekrar her seferinde rebooting yapıyor bitiyor ama ipodda hiç bir canlanma olmuyor.

biliyorum biraz uzun oldu ama mümkün olduğunca kısa tutmaya çalıştım yardım edebilirsiniz umarım

Sessiz
01-09-2011, 17:29
Sürekli yanlış girilen şifre için ne gerek vardı max 1 saat bekletiyor
eminmisin şifreden olduğuna ?

sh4k3d
01-09-2011, 17:43
neyse hallettim ve eminim öyle olduğuna.itunes tan 4.3.5 i yükledim tethered oldu ama olsun halloldu sonunda teşekkür ederim ilgilendiğiniz için

GKTG
01-09-2011, 17:52
Merhaba,

Açtığınız konu, forum kurallarına aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.

Konularım Neden Silindi?
- Konu başlığı mesajınızla ilgili olmalıdır ve tamamı büyük harflerle yazılmamalıdır. Başlıklarında "Acil, yardım, lütfen..." vb. kelimeler
bulunan konular silinir.

Ayrıca forumda herhangi bir ceza almamak için, lütfen buraya (http://www.ikaynak.com/forum/misc.php?do=showrules)
tıklayarak diğer kuralları da dikkatlice okuyunuz.

İyi forumlar...

mrtsyr
01-09-2011, 18:49
nasıl becerdin ?