PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bir iPhone 4G daha...

xewor3g
06-04-2009, 00:46
iPhone 4G: Ultra ince ve krom kaplı...

iPhone 4G dedikoduları bitmiyor. Ama bu sefer karşımızda duran tasarım önerisi oldukça gerçekçi...

Yeni nesil iPhone'un çıkış tarihiyle ilgili dedikodular gittikçe fazlalaşıyor. Birçok hayran yeni iPhone 4G'nin nasıl gözükeceğine dair kafa yoruyor. Dotdosh sitesi iPhone 4G'ye ait son derece gerçekçi bir tasarım önerisi gösterdi. iPod da olduğu gibi krom kaplı arka yüzey konsept cep telefonunun görünümüne başka bir hava katıyor.

http://www.veteknoloji.com/resimler/haberdetay/iphone-4g-1.jpg

Şurası kesin: Yeni iPhone çok daha yüksek bir çalışma hızı ve iyileştirilmiş bir HSDPA performansı sunacak. Fakat tasarımın nasıl olduğu konusunda resmi olarak bir bilgi yok.

Kaynak: Veteknoloji.com

İnstrumentaL
02-10-2009, 22:03
Güzelmiş Gerçekten. [gl=2.gif]

james_kad
02-10-2009, 22:10
Bence şu dört köşeli tasarım brz değişmeli. Daha oval, fakat geniş ekran keyfinden ödün vermeyen, ama daha küçük ekranı olan, böle imkansız bsy yapmları lazım :)

aresblade
02-10-2009, 22:43
benim pek hoşuma gittiğini söyleyemeyeceğim

james_kad
02-10-2009, 22:57
copy/paste koymayı unuturlar kesin :)

doctrolg
03-10-2009, 18:41
bu bildiğimiz iphone 3G, sadece resimle oynanmış, bence 4G'yi hemen beklemeyin. Mantık olarak ta mümkün değil, 3G S' i daha yeni piyasaya sunan bir firma onun satışlarını etkilemek istemez. En azından ben olsam öyle yapardım.

Misafir.
03-10-2009, 18:47
3g çıktıktan 1 sene sonra 3gs çıktı aslında 3gs piyasadaki sesleri bastırmak için çıkartılan bir cihaz bence 4g çıkmalı.
apple firması aslında ayda bir cihaz çıkartmalı nokaya gibi yasa samsung(rezil) firma gibi

doctrolg
03-10-2009, 19:55
author=allerjik link=topic=5613.msg54098#msg54098 date=1254584864]
3g çıktıktan 1 sene sonra 3gs çıktı aslında 3gs piyasadaki sesleri bastırmak için çıkartılan bir cihaz bence 4g çıkmalı.
apple firması aslında ayda bir cihaz çıkartmalı nokaya gibi yasa samsung(rezil) firma gibi

evet ama 3G S'yi görüntülü görüşme olayında geri kalmamak adına erken çıkardılar. Bildiğiniz üzre 3G'de yok. Yalnız şu konuya katılmıyorum, nokia ve diğer markalar farklı cihazları cep telefonu adı altında ve her cihazda mutlaka bir eksik bırakıp, diğer cihazın satması planına göre gidiyorlar, nispeten de başarıyorlar. Ama iphone daha doğrusu apple firmasının çizgisi çok farklı, bir kere cep telefonu olarak çıkarmıyor. Dikkat ederseniz sloganı bile ''arada cep telefonu olarak ta kullanabilirsiniz'' ve eksiklerinide programla versyon yükselterek yapıyor. diğer markalarda bu yok. İphone 3G piyasaya sürüldüğü gün dünya rekorunu alt üst etti ama 3G S'de aynı şeyi göremedik değilmi.

Raiden
03-10-2009, 22:47
author=doctrolg link=topic=5613.msg54120#msg54120 date=1254588957]
evet ama 3G S'yi görüntülü görüşme olayında geri kalmamak adına erken çıkardılar. Bildiğiniz üzre 3G'de yok. Yalnız şu konuya katılmıyorum, nokia ve diğer markalar farklı cihazları cep telefonu adı altında ve her cihazda mutlaka bir eksik bırakıp, diğer cihazın satması planına göre gidiyorlar, nispeten de başarıyorlar. Ama iphone daha doğrusu apple firmasının çizgisi çok farklı, bir kere cep telefonu olarak çıkarmıyor. Dikkat ederseniz sloganı bile ''arada cep telefonu olarak ta kullanabilirsiniz'' ve eksiklerinide programla versyon yükselterek yapıyor. diğer markalarda bu yok. İphone 3G piyasaya sürüldüğü gün dünya rekorunu alt üst etti ama 3G S'de aynı şeyi göremedik değilmi.

Fark yaratan ürün rekoru kırdı ama aynı şeyi 2 defa aynı üründen beklemek biraz yanlış değil mi ? [:(]

djfocus
20-11-2009, 17:07
bi sn 3gs de görüntlü görüşme varmı benmi bilmiyorum birde resimde telefon 4g ama 3g net hızı kullanıo :D [gl=20.gif]
4gnin gelmesini ben cok istiyorum ama suan degil daha yeteri param yok :D olnca gelsn alim xD

almora
21-11-2009, 09:25
author=doctrolg link=topic=5613.msg54120#msg54120 date=1254588957]

3G S de görüntülü konuşma yok. Varsa da benim 3G s e koymayı unutmuş apple :):) şaka bi yana da daha görüntülü konuşmayı doğuştan yapan çift kameralı bi iphone yok.4G nin artısı o olacak :D

Sadist
22-11-2009, 14:37
Ewt 3gs te görüntülü konuşma yok ilk duyduğumda azım açık kaldı gercekten çok saçma oldu ama elma stratejisi işte...

fastboy
25-11-2009, 17:52
author=james_kad link=topic=5613.msg53973#msg53973 date=1254513459]
copy/paste koymayı unuturlar kesin :)

puahahaha hiç gülücegim yoktu yaw:)))

Misafir.
11-12-2009, 16:05
bu arada yeni gelecek iphone küçük olacakmış iphone nano diye çıkacak heralde