PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları iPhone 3GS açılmıyor.(logo bile çıkmıyor)

cantuncok
29-08-2011, 03:42
cihazım iphone 3gs 8gb 4.3.3 jb li. dün gece yatarken şarjı %100 dü. sabah kalktığımda telefon açılmadı. ne apple logosu çıkıyor ne de şarj ediniz işareti. ekran aynı kalıyor. home+power da denedim. baya uzun süre denedim olmadı. lütfen yardım?

GKTG
29-08-2011, 10:09
Merhaba,

Yazdığınız mesaj, forum kurallarına aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.

Mesajlarım Neden Silindi?
- Tamamı koyu, büyük harflerle, eğik, standartların üzerindeki boyutlarla ya da siyah dışında bir renkle yazılan mesajlar uyarıdan sonra silinir.

Ayrıca forumda herhangi bir ceza almamak için, lütfen buraya (http://www.ikaynak.com/forum/misc.php?do=showrules) tıklayarak diğer kuralları da dikkatlice okuyunuz.

İyi forumlar...

Ilker Tuna
30-08-2011, 01:39
forum kuralları forum kuralları.. bunları yazıcagınız kadar tek cümle ile adamın derdini anlatsanız inanın bana daha yardımcı olursunuz
kardeşim sana bi önerim var telefonu restore et restorede recovery modda kalırsa ireb kullanarak o moddan çıkabilirsin
ve 4.2.1 yükleyebilrsn ben geçen seneden beri 4.1 kullanıyrm hiç bir sorun çıkmadı bnmkide 3gs 16 gb benim önerim 4.1

SaTuSa
30-08-2011, 01:50
Forumda belli kurallar vardir ve uygulanmak durumundadir. Duzen olmadiktan sonra bizim ugrasmamizin da bir anlami kalmiyor. Yersiz sekilde yapilan uyari ve akabinde gelen mesajlar kaldirilmis ve gereken islem de yapilmistir.

Lutfen forum kurallari dahilinde mesajinizi duzenleyiniz. Diger uyelerimiz de lutfen forum kurallarini tartismak yerine kurallari uygulama konusunda ozen gosteriniz.

DeDeLi
30-08-2011, 01:51
forum kuralları forum kuralları.. bunları yazıcagınız kadar tek cümle ile adamın derdini anlatsanız inanın bana daha yardımcı olursunuz
kardeşim sana bi önerim var telefonu restore et restorede recovery modda kalırsa ireb kullanarak o moddan çıkabilirsin
ve 4.2.1 yükleyebilrsn ben geçen seneden beri 4.1 kullanıyrm hiç bir sorun çıkmadı bnmkide 3gs 16 gb benim önerim 4.1
Arkadaşlar biz yardım etmemek için kurallara uygun olarak davranın demiyoruz.İnanın direk yardım etmeyi bende istiyorum kendi adıma ama hayatın kuralları var bu forumunda öyle.Herkes kendi kafasına göre konu açar yazı yazarsa nasıl toplayacagız sonra? Biraz bizede anlayış gösterin. Diğer konularada bakabilirsiniz elimizden gelen yardımı yapıyoruz bence bu inkar edilemez.Biz yardım ediyoruz sizin de bize yardım etmenizi bekliyoruz bence büyük bir şey değil bu.Bazı arkadaşlar hemen geriliyor onları ben anlayabiliyorum cihazlarından dolayı sıkıntı yaşıyorlar ve uyarı alıyorlar ama hemen kurallara uygun değişimi yapsalar cevapları verilerek yardım edilecek.Editör arkadaşın yazdığı mesaj için kusura bakmayın arkadaşlar..Hala ilk mesaj düzenlenmemiş bunuda gözardı etmeyelim

cantuncok
31-08-2011, 02:59
Arkadaşlar biz yardım etmemek için kurallara uygun olarak davranın demiyoruz.İnanın direk yardım etmeyi bende istiyorum kendi adıma ama hayatın kuralları var bu forumunda öyle.Herkes kendi kafasına göre konu açar yazı yazarsa nasıl toplayacagız sonra? Biraz bizede anlayış gösterin. Diğer konularada bakabilirsiniz elimizden gelen yardımı yapıyoruz bence bu inkar edilemez.Biz yardım ediyoruz sizin de bize yardım etmenizi bekliyoruz bence büyük bir şey değil bu.Bazı arkadaşlar hemen geriliyor onları ben anlayabiliyorum cihazlarından dolayı sıkıntı yaşıyorlar ve uyarı alıyorlar ama hemen kurallara uygun değişimi yapsalar cevapları verilerek yardım edilecek.Editör arkadaşın yazdığı mesaj için kusura bakmayın arkadaşlar..Hala ilk mesaj düzenlenmemiş bunuda gözardı etmeyelim
kusura bakmayın konuyla ilgilenilmeyince unuttum düzenlemeyi. amacım sıkıntı yaratmak değil.

cantuncok
31-08-2011, 03:01
sağol kardeşim ama ne apple logosu çıkıyor, ne recovery mode ekranı, ne de bilgisayarımda cihaz gözüküyor. öldü adeta. garantiye vereceğim bayramdan sonra. başka çaresi yok sanırım.

Sessiz
01-09-2011, 17:53
Aynı durum benim başımada geldi umudum bitmişti.

Biraz bekledim.Dedim hadi bir kere daha deniyeyim pc ye res attım başka bir USB girişi denedim.

Oldu garip bir sekilde recoverden girdim temiz bir sekilde 4.3.5 yaptım

Sonra 4.3.3 downgrade yapıp jailbreak yaptım.

Redsnow sıkıntılı biraz .

kemal21
01-09-2011, 18:18
başka bir bilgisayara bağlamayı dene eğer olmazsa teknik servise götür derim ben

Sessiz
06-09-2011, 07:46
Konuyu açan keske bir yanıt verse acmış kaçmış