PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iPhone 4 home button çıtırdama

durmusarda
24-08-2011, 01:59
Öncelikle herkese hayırlı geceler arkadaşlar. Şöyle bi problemim var 3-4 aydır kullandığım i4ümde son 1 haftadır home buttona bastıkca çıtırdamalar oluşmaya başladı. Üst üste bastıkdan sonra yokoluyor ve telefonu 10 dk sonra elime aldığımda home button sertleşmiş oluyor ve yne çıtırdama[:(] sizce neyapmalıyım? i4 ü isviçreden aldım faturası fln herseyi var 1 yıl uluslararası garanti muhabbetinin türkiyede kullanan varmı yani bilkoma garantiyle yollayabilirmiyim tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum şimdiden herkese teşekkürler...

wolf4535
24-08-2011, 02:16
herkesin sorunu ''tuş biraz yumuşak(basmıyor)'' ve çıtırdama diyosan nasıl çıtırdama çünkü hepsi çıt ediyor

durmusarda
24-08-2011, 02:21
herkesin sorunu ''tuş biraz yumuşak(basmıyor)'' ve çıtırdama diyosan nasıl çıtırdama çünkü hepsi çıt ediyor

biraz yumuşak basmadığını ve normal bi çıt olmadığını anlayacak kadar iphone kullandım hocam :) basarken sanki içinde bi parçaya hafif surtuyomus gbi bi çıtırdama oluyo ama neden olduğu hakkında hiçbi fikrim yok sanırım daha once de kimsenin başına böyle bi olay gelmemiş

wolf4535
24-08-2011, 02:27
bi yerde okumuştum iphone'nun şarz giriş yerine kuvvetli üfleyince çözülüyordu.

durmusarda
24-08-2011, 02:33
bi yerde okumuştum iphone'nun şarz giriş yerine kuvvetli üfleyince çözülüyordu.

hadi bakalım bayaa bi kuvvetli üfledim :D bu yöntemi bi deniyim bn sonucları yazarım yardım için saol buarada ;)