PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları Appstore dan yüklediğim oyunlar açılmıyor

byjunior
05-04-2009, 13:26
öncelikle bu site için sizlere ve yetkili arkadaşlara teşekkürü borç bilirim sayenizde çok ii şeyler yaptim.
çok altüst ettim siteyi benim sorunuma benzer sorunlar var ama tam cevap yok o yüzden konu açtım kusura bakmayın.yardim eden etmeyen herkese çok teşekkür ederim.....
cihazim ipod touch 2.2 fw jb yapildi sayenizde. installoustanve itunes hesabiyla appstore dan free uygulama,oyun vs yüklemiştim.herşey çok güzeldi dün gece iPhone Pc Suite ile oyun yükledim.dün gece hepsi çalışıyordu sabah kalktığımda büyük bi çoğunluk çalışmıyordu iconlar duruyor, hatta açmaya çalıştığınızda ilk ekranı geliyor fakat açılmıyor bir hata bile vermeden hem de.umarım anlatabilmişimdir.yardımlarınızı bekliyorum herkese sonsuz teşekkürler....

fantazi
06-04-2009, 13:54
yüklediğiniz bir dosya yada pc suite ile bilmeden springboard dosyalarına zarar vermiş olabilirsiniz.restore ederseniz sorunu çözebilirsiniz. [:'(]

EagLe
06-04-2009, 15:39
WinSCP ile cihaza bağlan ve application klasöründe program ve oyunların orda olduğunu kontrol et. Eğer hepsi yerindeyse izin ayarlarını alt klasörler dahil 755 yapıp sorun büyük ihtimalle düzelecektir.