PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları Gevey Sim - iPhone 4 - 4.3.3 - Her yerde tek diş çekiyor

wmismail
23-08-2011, 10:18
Arkadaşlar,
amerikadan bi iphone almıştım. Gevey sim olduğu için sanırım bilmiyorum, hattımı kesip taktım. Hep bir diş çekiyor. İnternet hızında falan sorun yaşamıyorum ama gözümü tırmalıyor o. Bir çözümü var mı ??

pavilion
23-08-2011, 13:44
Arkadaşlar,
amerikadan bi iphone almıştım. Gevey sim olduğu için sanırım bilmiyorum, hattımı kesip taktım. Hep bir diş çekiyor. İnternet hızında falan sorun yaşamıyorum ama gözümü tırmalıyor o. Bir çözümü var mı ??

Ultrasnow yukleyın sebeke barı duzelecektır.

wmismail
23-08-2011, 16:36
emin misiniz?

DeMo
23-08-2011, 18:11
Aslına bakarsanız Ultrasn0w sizin baseband sürümünü desteklemiyor, dolayısıyla yüklemek anlamsız. Fakat forumda bazı arkadaşlar ultrasn0w'u yükleyerek bu sorunu çözdüklerini belirtmişlerdi. Deneyebilirsiniz.

Bir de hattınız Vodafone veya Avea ise alt yapı yetersizliği yüzünden 3G'yi açınca şebeke tek bar'a düşüyor. Turkcell diğerlerine göre dört çeker :) Dolayısıyla eğer Vodafone veya Avea kullanıcısı iseniz 3G'yi kapatıp şebekeye tekrar bakmanızı öneririm. Tabi bunun çözümü yok operatör değiştirmekten başka...