PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları Yurt Dışı Malı İphone 4 Yavaşlama ve Restore sorunu.

beatlessab
21-08-2011, 23:34
Merhaba 2.5 , 3 hafta önce amerikandan aldığım iphone 4g beyaz 32gb son 2 gündür uygulamaları yavaş açma kameradan sonra home a geçerken teklemeler , kameranın yavaş açılımı gibi sorunlar yaşıyorum.

Dün forumları incelerken restore atın demişler restore attım recorvery moda girdi sonra bindim arabaya ver elini istore recorvery moddan çıkardık telefonu istore'da çalışan adam yurt dışı malına restore atma hep recorverye girer dedi. İnanırmısınız 2 gündür sinirden geberiyorum 28gb boş yer var ve telefonda tekleme ve yavaşlama var ayrıca sync vs vs yaptım sorunu nasıl hallederim recorvery moda girmeden nasıl restore atarım ? tekleme ve yavaşlamayı önlemek için arka planda çalışan uygulamalarıda kapattım telefon jet gibi çalışırken şimdi kasar durumuna düştü . Oyunlarda filan kasma yok sadece menü , Kameranın yavaş açılması , Mesajlara yavaş girmesi gibi

İki gündür kendimi yiyorum lütfen bir yardım eli uzatın

NOT : Telefon JB'siz versiyonu 4.3.5

beatlessab
22-08-2011, 13:06
Dfu modda restore atsam recorvery moda girer mi ?

lodge_314
22-08-2011, 14:12
Cihazınız Sim Free değil ise restore işleminden sonra aktivasyon için ATT sim kartı gerekecektir. Eğer ki sim free ise böyle birşeye zaten gerek yok. Restore'dan sonra recovery'de kalmadan kasıt aktivasyon ekranı sanırım. Dfu ya alıp restore ettikten sonra sürekli recovery'ye girme diye bir olay yok çünkü. Ayrıca hiçbir moda almadan da cihazınızı restore yapabilirsiniz.
Aktivasyon ekranını geçmenin iki çözümü var, birincisi ATT kart satın almak (alışveriş sitelerinde satılıyor 15tl gibi bir fiyata), diğeri de jailbreak yapmak. Karar sizin, kolay gelsin...