PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları iphone 3g yeni aldım yardım edermisiniz birazcık?:)

melo
04-04-2009, 18:30
selam arkadaşlar geçenlerde bi konu açmıştım iphone 3G alıcam 8 lik mi 16 lık mı diye. bugün iphone u aldım forumda 8 lik alcam demiştim ama dayanamadım 16 lık aldım [:D] orda denediler falan eve geldim sim kartı taktım şuan şarj ediyor. hiç bir şey yapmadım pc ye falanda bağlamadım. telefon aramaya mesajlara falan açık ancak nedense rehberim yok. contacts bölümüne geliyorum bomboş.. bide ingilizce telefon. bunların hepsi pc den itunes e bağlıyınca düzelecekmi? yardımcı olun lütfen [gl=5.gif]

fantazi
04-04-2009, 18:35
tüyo merkezinden nerden başlıyacağım bölümü var ordan başlarsan sana yardımcı olucaktır 8000 kişilik forumda hiç kimseye en baştan beri yardım etmedik,etmedik değil edemedik.sen ordan başla takıldığın yerde bize sor [:'(]

dil seçeneği ayarlardan hallediliyor

qboy
04-04-2009, 18:37
Öncelikle şunu söyliyim benle aynı kaderi paylaşıyosunuz..
Bende siteye ilk geldiğimde sizin gibi,bi kaç soru sormak için gelmiştim dha sonra aleti alınca müdavimi oldum,şimdi bu konumdayım işte. Sizde kendimi gördüm yani [8D]
Neyse konumuza geçelim. Gözünüz sakın korkmasın ciddi anlamda ilgilenirseniz bir kaç gün her şeyi iyice öğrenmeniz,konu açmadan önce siteyi arayın rehberleri okuyun. Aradığınızın cevaplarını elbet bulucaksınızdır..
İyi forumlar [:'(]

melo
04-04-2009, 18:39
tamam dostum [:)] daha demin baktım forumda biyere yeni aldım nerden başlıcağım diye bi bölüm vardı ama ipod touch içindi. iphone için olanı görememişim hemen bulurum şimdi [:'(]

Misafir.
04-04-2009, 18:45
ipod touch ve iphone için olan herşey %90 aynı zaten

melo
04-04-2009, 18:53
beyler gerçekten bu konuda çok haklısınız. okumadan soru sormak ayıp. sizide anlıyorum herkes benim gibi okumadan sorular soruyo belkide çoğu kişi aynı soruları yöneltiyor [:)] ama qboy arkadaşımın dediği gibi ilk alınca böyle bi heyecan panik falan olduğu için bizde hemen soruyoruz böyle zart diye [:)] rehberim kaybolunca panik oldum ve halada bulamadım gerçi biraz daha araştırıyim forumu [:D] not: hala pc ye tanıtmadım iphone u bundan kaynaklanıyo olabilirmi peki?

beyler lütfen yardım edin ya. gerçekten forumda araştırdım ve bulamadım böyle bir konu. telefona herşeyi yaptım. 2.2.1 sürümüne getirdim müzik falan attım itunes hesabını hallettim site sayesinde gerçekten çok teşekkür ederim. ancak niye telefon rehberim görülmüyor?? ne yapabilirim?

-Üst üste mesaj atmak yerine Değiştir butonunu kullanınız.  james_kad

xewor3g
04-04-2009, 22:02
Ayarlardan sim'deki kişileri rehbere aktarma olayını yaptınız mı?

melo
05-04-2009, 16:03
author=xewor3g link=topic=5574.msg32730#msg32730 date=1238871767]
Ayarlardan sim'deki kişileri rehbere aktarma olayını yaptınız mı?

teşekkür ederim. nasıl göremedim orayı boşu boşuna o kadar gereksiz mesaj çekmişim [gl=17.gif]

xewor3g
06-04-2009, 00:38
Sorun çözdüldüğüne göre konu kilitlenmiştir. [:'(]