PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları Restore Update Hakkinda

kullaniciadiyok
17-08-2011, 03:10
Ilginizden dolayi simdiden tesekkurler...
Telefonum 4.2.1 Jailbreakli Telefonumun Sim Kilidini kendi operatorumden actirdim ve yapmam gereken baska bi operator kartini takim update yapmam solendi bende bunu kart olmadan yapmaya calistim fakat bir turlu olmadi surekli itunes 1013 hatasi verdi shsh kaydida var fakat hic bisey yapamadim telefonun ekraninda itunes bagla isareti war ve telefonu kullanamiyorum ve sorunun ne oldugunuda cozemedim... Yardim ederseniz cok sevinirim tekrardan tesekkur ederim...[:(][:(][:(]

dean
17-08-2011, 04:12
Her ne kadar kulanici adiniz olmasada elimizden geldigince yardim ederiz tabi :)

Update islemini iTunes ile mi yaptiniz? Eger bu sekilde yapmaya calistiysaniz surumuzunu yukselttiginizi biliyorsunuzdur sanirim. O anki guncel surum ne varsa o surume update, yani guncelleme islemi yapar. Bu durumda hangi surumlere ait shsh kaydiniz varsa o surumlere donus yapabilirsiniz.

Eger ki itunes ve usb isareti yani recovery modda bisey yuklemeden gectiyse oncelikle iReb yada benzeri programlarla recovery moddan cikmayi deneyin.

---
- Sent from my iPod touch using Tapatalk

kullaniciadiyok
17-08-2011, 12:45
ilgin icin saol itunes ile yaptim ama gecip gecmedigini anlamadim itunes ve usb mdunda kaldi ve her denememin sonunda 1013 hatasi diyo kac defa ugrasdim malesef olmadi simdi ne yapmam gerektigini detayli sekilde anlatirsan cok cok sevinirim simdiden cok tesekkur ederim

dean
17-08-2011, 15:08
hosts dosyasındaki apple geçen satırı silip tekrar denediniz mi?

C:\Windows\System32\drivers\etc dizininde hosts dosyasını sağ tıklayıp not defteri ile açın. Ardından son satırda bulunan apple ile ilgili dizini silip bilgisayarınızı yeniden başlatın ve yeniden restore'yi deneyin.

ikarusbasarsa
18-08-2011, 23:14
son satır derken bunlar var 127.0.0.1 localhost
74.208.10.249 gs.apple.com
#127.0.0.1 gs.apple.com
hepsini mi sileyim bende aynı şeylerle uğraşıyorumda

dean
19-08-2011, 16:13
Apple geçen satırları silmeniz yeterli. Yani aşağıdakileri,

74.208.10.249 gs.apple.com
#127.0.0.1 gs.apple.com

kullaniciadiyok
22-08-2011, 14:43
ilgin alakan icin cok tesekkurler dedigin gibi yaptim ve oldu...