PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları Sıfırlama sırasında tlf um kilitlendi açılmıyor.

greenstone
16-08-2011, 18:49
Mrb arkadaşlar benim cihazım 4.2.1 versiyonda jb yapılmıştı.ben tlf nu bi arkadaşıma sattım ve bu sebeple içinde bana ait resim, rehber vs. silmek için ayarlar bölümünden sıfırla bölümüne girip sanırım 2. seçenekten belleği silmesini istedim. tlf işleme başladı ama tekrar açılırken kurukafa ekranda iken takılıp kalıyor. uzun bir süre bekliyor tekrar kapanıp açılmaya çalışıyor. sonrasında ise yine aynı, kurukafa logosunu geçemiyor ve itunes cihazı görmüyor.çok acil yardım lütfen...[:(]

DeMo
16-08-2011, 18:53
Merhaba,

Açtığınız konu, forum kurallarına aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.

Konularım Neden Silindi?
- Konu başlığı mesajınızla ilgili olmalıdır ve tamamı büyük harflerle yazılmamalıdır. Başlıklarında "Acil, yardım, lütfen..." vb. kelimeler bulunan konular silinir.

Ayrıca forumda herhangi bir ceza almamak için, lütfen buraya (http://www.ikaynak.com/forum/misc.php?do=showrules) tıklayarak diğer kuralları da dikkatlice okuyunuz.

Konu başlığını, sağ alt köşedeki Mesajı Düzenle\Gelişmiş bölümüne girerek düzenleyebilirsiniz.

İyi forumlar...