PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Apple'ın Yeni İşletim Sistemi Lion Türkçe

esbejk
16-08-2011, 11:29
Mac'in yeni işletim sistemi, Multi-Touch çoklu dokunma teknolojisi ve tüm uygulamalarda tam ekran özelliği ile konforlu ve zengin bir bilgisayar ortamı sunuyor. Kullanıcı için 250'den fazla özellikle gelen Mac OS X Lion, 3 binden fazla API ile yazılım geliştirenlere yeni nesil uygulamalar yaratma imkanı tanıyor. Mac OS X Lion, beta sürümünde olduğu gibi tamamen Türkçe indirilip kullanılabiliyor. Apple dünyasının sarsılmaz işletim sistemi Mac OS X Lion kullanıcıyı şaşırtmaya hazırlanıyor. Dünyanın en gelişmiş işletim sisteminin sekizinci sürümü olan Mac OS X Lion ile gelen 250'den fazla yeni özellik Apple kullanıcılarına çok geniş bir özgürlük alanı açarken, işletim sistemindeki 3 binden fazla yeni API (uygulama programa arabirimi) Mac uygulamaları geliştirenlerin ilham kaynağı olacak. Mac OS X dünyasında çarpıcı bir adım olan Lion, Temmuz ayı itibarıyla 29,99 dolar fiyatla Mac App Store'dan indirilebiliyor. Kullanıcılar, beta sürümünde olduğu gibi Mac OS X Lion'u tamamen Türkçe indirip kullanabilecek.

EmreMutlu
16-08-2011, 12:58
standart bir notebook a mac os x lion yükleyebilir miyim?

GKTG
16-08-2011, 13:45
Konu uygun bölüme taşınmıştır. İşletim sistemleri bölümümüz bulunmaktadır ve her tür işletim sistemi haberlerini oradan paylaşabilirsiniz.

esbejk
16-08-2011, 17:52
eğer bildiğim kadarıyla henüz hackerlar pc için daha çıkartmadı lionu

GKTG
16-08-2011, 17:54
Standart notebooklara yüklenebilir. Hackintosh yöntemiyle. İnternette aratırsanız bulabilirsiniz.