PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları 96 kişiye UDİD kaydı yapabilirim..

Emrah Ak
15-08-2011, 14:51
developer hesabı aldım ios5 için 100 kişiyi kayıt yapma hakkım varmış 4 tane kullandım kalan 96 hakkımı developer
programı için verdiğim 99$ ın acısını çıkarmaya kullanıcam.. 5 liraya hemen yaparım..

DeDeLi
15-08-2011, 15:12
developer hesabı aldım ios5 için 100 kişiyi kayıt yapma hakkım varmış 4 tane kullandım kalan 96 hakkımı developer
programı için verdiğim 99$ ın acısını çıkarmaya kullanıcam.. 5 liraya hemen yaparım..

iKaynak.com 'a özel böyle bir konumuz mevcut http://www.ikaynak.com/forum/21-genel-konular/28279-iphone-ipod-ipad-udid-kaydi-nasil-yapilir-ikaynak-uyelerine-extra-indirim.html

99$'ın acısını böyle çıkaracagınıza Somali'de aç olan çocuklar için Sms atın kaydınızı yaparım deseydiniz size saygı duyardım kendi adıma..Tabi siz acısını o yönde değil bu yönde çıkarıyorsunuz hayırlı mübarek günlerde.Konu görüşürüp tartışılacak ve uygun bulunmaz ise silinecek.
Böyle konularda lütfen öncelikle yönetim ekibiyle irtibata geçin...Ticarethane olarak görülmesin sitemiz

GKTG
15-08-2011, 15:13
Konu Kilitlenmiştir. Yönetici arkadaşımın da dediği gibi burası ticarethane değil bir forum.