PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları iphon alma zamanımı

facebookile
13-08-2011, 23:36
Merhaba arkadaşlar benım 3 gs cihazım var seğiştırmek istiyorum şimdikitelefonumu söz verdım arkadaşıma vermek zorundayım bir telefon almalıyım ve aldığım telefona eski bilgilerımı aynen yuklemek zorundayım. iphone 5 bekliyordum çıkmadı şimdi iphone 4 alsam jb yapabilecekmiyim acaba jb te vazgeçemedığım programlar var 4.3.3 olarak j.b yapmak mumkunmu? çunku alacağım yeni telefon muhtemelen eski versiyonlu 4.3.5. e yukseltmeden 4.3.3. olarak restore yapsam bağımsız j.b yapabilirmiyim. bilgisi olan arkadaşlar bilgi verebilirmi iphone 5 ne durumda ne zaman çıkar acaba şimdi iphone 4 almak mantıklımı tşkler

dean
14-08-2011, 00:26
Merhaba arkadaşlar benım 3 gs cihazım var seğiştırmek istiyorum şimdikitelefonumu söz verdım arkadaşıma vermek zorundayım bir telefon almalıyım ve aldığım telefona eski bilgilerımı aynen yuklemek zorundayım. iphone 5 bekliyordum çıkmadı şimdi iphone 4 alsam jb yapabilecekmiyim acaba jb te vazgeçemedığım programlar var 4.3.3 olarak j.b yapmak mumkunmu? çunku alacağım yeni telefon muhtemelen eski versiyonlu 4.3.5. e yukseltmeden 4.3.3. olarak restore yapsam bağımsız j.b yapabilirmiyim. bilgisi olan arkadaşlar bilgi verebilirmi iphone 5 ne durumda ne zaman çıkar acaba şimdi iphone 4 almak mantıklımı tşkler

Eğer 2. el alırsanız iPhone4'ü ve 4.3.3 shsh kaydı varsa yada 4.3.3 sürümse bağımsız jb yapabilirsiniz.
iPhone 5'in çıkması 2011'in 4 çeyreğinde çıkması bekleniyor. Bi habere göre turkcell'e eylül ekim aylarında gelecekmiş. Büyük ihtimalle de o aylarda tanıtılır. Acelesi yok beklerim diyorsanız yeni cihazı bekleyin, ama aciliyeti var diyorsanız iPhone4 daha mantıklı olur şimdilik.

facebookile
14-08-2011, 00:48
yeni alınacak iphone 4 un sürümü 4.1 bunu alıp 4.3.3 yükleyıp jb yapamazmiyim

dean
14-08-2011, 01:00
Eğer sürüm yükseltipte sonradan sürüm düşürdüyse 4.1'e yapabilirsiniz. Ama tabi 4.3.3 shsh kaydı varsa. Ki tahminimce 4.3.3 için shsh kaydı yoktur. Haliylede 4.3.3 sürüm yükseltemezsiniz. Şuan için güncel sürüm olar 4.3.5 var ancak ona yükseltebilirsiniz ki onun için de bağımsız jb yok.

uzakuzay
14-08-2011, 01:01
yeni alınacak iphone 4 un sürümü 4.1 bunu alıp 4.3.3 yükleyıp jb yapamazmiyim

4.3.3 shsh kaydı yoksa 4.3.3 e yukseltemezsin, en son hangi ver varsa onbaşı yukseltebilirsin ve onun shsh I'ni alabilirsin