PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları cydia kendini günceleyemiyo

sarı dew
13-08-2011, 12:27
arkadaşlar cydia yı açtığımda bişiler yüklemeye (tahminimce güncelleme) çalışıyor. siyah
ekran gelip üstte 4 tane sarı uyarı ve altta bi tane kırmızı indirilenden yazısı çıkıyor. 4 sarıdan ilk 3 ünde repo.smxy ile başlayan adres yazıyor gerisi farklı tabi. 4. sarı ise ispaziorepo ile başlıyor. ayrıca cydia daki yeni temaları ve programları indirip yukleyebiliyor fakat sections altındaki temaları indirip yukleyemiyor. ben bu hatadan kaynakliyor diye düşündüm. bu hatayı nasıl çözebilirim. bu hataya sebep olan bi uygulama varmı ?

birde winterboard dan tüm temaları kapattığımda respring ten sonra iPod safe mod a geçiyor. yani kendi arkaplan resmimi kullanamıyorum. ama bu olay dün oldu. önceden ztoggle kullanıyordum ve ordan arkaplanı kapattığımda safe mod a geçiyordu ama arkaplan açıkken tüm temaları kapattığımda eski kullandığım arkaplan resmini açıyordu. ama şimdi öle olmuyo. hep tema kullanmak zorundayim yoksa safe mod :( ne yapabilirim. ( itouch 2g 4.1 kullanıyorum ).

sarı dew
16-08-2011, 21:41
arkadaşlar çözümle ilgili bi fikri olan yokmu