PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları İphone4 Öldü mü? Yardım!!!

matraxer
11-08-2011, 17:40
Elimde bir arkadaşıma ait iphone4 var. 4. kattan aşağı düşmüş cihaz açılıyor ama itunes ekranında kalıyor, upgrade , restore hiç biri olmuyor çünkü 3194 hatası veriyor. Dfu mod vs yapıyorum ama yine shift + restore ve upgrade işlemlerinde 3194 hatası alıyorum. 3194 hatası çözümü diye önerdikleri Hosts dosyası çözümünü uyguladım dosyayı doğru bir şekilde yaptım ama yine de 3194 hatası alıyorum. 4.3.3, 4.3.4 , 4.3.5 vs hepsi aynı hatayı veriyor. bu arada arkadaşın söylediğine göre cihaz sim kilitsiz. sizce problem nedir. düşmeden kaynaklanan bir sorun mu? yardım bekliyorum.[:'(]

GKTG
11-08-2011, 17:41
Merhaba,

Açtığınız konu, forum kurallarına aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.

Konularım Neden Silindi?
- Konu başlığı mesajınızla ilgili olmalıdır ve tamamı büyük harflerle yazılmamalıdır. Başlıklarında "Acil, yardım, lütfen..." vb. kelimeler bulunan konular silinir.

Ayrıca forumda herhangi bir ceza almamak için, lütfen buraya (http://www.ikaynak.com/forum/misc.php?do=showrules) tıklayarak diğer kuralları da dikkatlice okuyunuz.

İyi forumlar...

cemabi
12-08-2011, 16:11
bence dusmeden kaynaklanan bir sorun degil öyle olsa telefon hic calismazdi yada calisir ama eksiklikleri olurdu hoparler calismiyor acma kapama calismiyor gibi bence senin sorunun yazilimsal 3194 hatasi iphone un en cok alinan hatasi herseyi aca kapa yeni yukle itunesi

GKTG
12-08-2011, 16:21
Üye yasaklandı. O nedenle cevap verseniz bile göremeyecek.