PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları iTunes' ta iki pc' den sync yapılıyormu ?

Chocococo
08-08-2011, 13:50
Merhaba arkadaşlar,
Evimdeki pc' den sync yaptığımda iPhone 4 teki tüm yeni uygulamaları pc ile eşit hale getiriyor fakat laptopumdaki iTunesla eşitleme yapamıyorum sync yaptığımda eski halleri çıkıyor.

Yaptıklarım ;
Store kısmına gelip Transfer Purchases yaptım.
Beck up yaptım.

Fakat hiç birisiyle eşitleme yapamadım

MsTrK
08-08-2011, 14:36
Merhaba arkadaşlar,
Evimdeki pc' den sync yaptığımda iPhone 4 teki tüm yeni uygulamaları pc ile eşit hale getiriyor fakat laptopumdaki iTunesla eşitleme yapamıyorum sync yaptığımda eski halleri çıkıyor.

Yaptıklarım ;
Store kısmına gelip Transfer Purchases yaptım.
Beck up yaptım.

Fakat hiç birisiyle eşitleme yapamadım
Ayni appstore üyeligi ile 5 ayri bilgisayarda sync yapabilirsiniz.
iTunes'te üst bölümdeki Store, daha sonrada authorize this computer'e tiklayin. Ve üyeliginizi girip, öyle deneyin birde.

Chocococo
08-08-2011, 17:56
Ayni appstore üyeligi ile 5 ayri bilgisayarda sync yapabilirsiniz.
iTunes'te üst bölümdeki Store, daha sonrada authorize this computer'e tiklayin. Ve üyeliginizi girip, öyle deneyin birde.
Öncelikle çok teşekkür ederim. O şekildede denedim malesef olmadı :S

emrahegrek
08-08-2011, 18:04
ayni esitleme icin ayni backup dosyasi gerek ayni muzikler videolar fotograflar uygulamalar v.s, sanirim pc deki backup dosyasini ayni klasorde laptop a atarsaniz ise yarar konumu; applemobilesync klasoru buyuk ihtimal tam hatirlayamiyorum ama oyle bisey, kullanicilar kisminda olmasi gerek