PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları İPhone 3gs Kulaklık Girişi Bozuldu

omertskn
08-08-2011, 10:14
Arkadaşlar iphone 3gs kulaklık girişim bozuldu zannedersem çok yüklendim yüksek voltlu bir şeye taktım sonradan calısmamaya basladı garantisi devam ediyor genpa cıkıslı yollasam kullanıcı hatası demezler di mi ya da yaptırsam ne kadara mâl olur ? yardımcı olursanız sevinirim

Ogzhnozcn
08-08-2011, 14:08
Öncelikle Geçmiş Olsun,Probleminiz donanımsal olduğundan dolayı kullanıcı hatası diyecekler ve geri çevireceklerdir,110 tl civarı hatırlıyorum ama siz yine de Apple Girişim Servis'e bir bakın.

DeviLJoN
08-08-2011, 14:32
sorunu bir an içinde olduğunu söylerseniz. Değiştirirler diye umuyorum. Ama ne yaptığınızı anlatırsanız, kullanıcı hatası derler.

ekaragozlu
09-08-2011, 00:01
Bir telefoncu olarak kanaatim ; garantiye gittiğinde %80 değişim verirler.tabi cihazında darbe izi veya sıvı temas izi bulamazlarsa.Arkadaşlar emim olun şu ana kadar 30 tane kadar cihaz garantiye gönderdim , cihaz temiz gözüküyorsa ve sıvı teması yoksa hemen değiştiriyorlar, anladığım kadarıyla iphone tamiri yapabilecek bi elemanları yok diğer cihazlar gibi ufak tefek arızalarına bile bakmıyorlar tabi bunda apple ın garanti anlayışıda katkıda bulunuyor sanırım.Cihaz garanti dışı bile olsa değişim bedeli öneriyorlar...

omertskn
15-08-2011, 18:16
arkadaşlar 1 haftadır telefon genpada uzun bi bakım yaptılar tabi ilk etapta kullanıcı hatası dediler yeniden 421 lira cıkardılar arka kapak değişimi için telefonda baya bi çizik dökük var fiziksel hatalardan kaynaklanana bir bozulma var dediler çok saçma buldum kulaklık girişiyle alakası ne ondan sonra yeniden bakılsın dedim sadece kulaklık girişi değiştirilsin istiyorum dedim fiyat neyse bilgilendirilmek istiyorum dedim bugün yeniden aradım teknik servise bağladı ama açan olmadı sonra incelemeler sürüyor dedi kadın yarın ararsanız kesin sonuç alırsınız dedi yarını bekliyorum sizce genpada mı yaptırmalı yoksa dışarıda doğubanktan felan bir yerde mi yaptırmalı ?

omertskn
15-08-2011, 18:20
apple girişim servisi aradım kulaklık girişi için 90 tl dedi