PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları itunes restore problemi

YNSEMR
07-08-2011, 03:46
arkadaşlar ben beta 4 den 4.3.2 ye dönmek istiyorum ssh kaydımda var gerekli herşeyide yapıyorum ama 20 numaralı hatayı alıyorum itunes dan ondan sonra da recovery modda kalıyo tel kendim dfu ya alıyorum bu seferde itunes i internete bağlayın tarzında bi uyarı geliyo karşıma bu problemi nasıl çözebilirim ?

MsTrK
07-08-2011, 04:05
arkadaşlar ben beta 4 den 4.3.2 ye dönmek istiyorum ssh kaydımda var gerekli herşeyide yapıyorum ama 20 numaralı hatayı alıyorum itunes dan ondan sonra da recovery modda kalıyo tel kendim dfu ya alıyorum bu seferde itunes i internete bağlayın tarzında bi uyarı geliyo karşıma bu problemi nasıl çözebilirim ?
Bende sürüm düsürmek istedigimde hata aliyordum.. 4.3.x'lerde genel bir sorun sanirim.
Sn0wbreeze ile CFW hazirlayip deneyin isterseniz.

http://www.ikaynak.com/forum/14-jailbreak-unlock-yontemleri/27013-ios-4-3-2-untethered-jailbreak-sn0wbreeze-2-6-|-windows.html

YNSEMR
07-08-2011, 04:24
Oncelikle ilgilendigin icin tesekkur ederim...Yalniz su varki costum frimwire yuklemek icin dfu moda almam gerekiyo o zamanda itunes tan lutfen internete baglanin yazisi cikiyo itunes telefonumu gormuyo buna care ariyorum aslinda dfu da itunes telefonumu gorse gerisini halledebilicem.

MsTrK
07-08-2011, 04:35
Oncelikle ilgilendigin icin tesekkur ederim...Yalniz su varki costum frimwire yuklemek icin dfu moda almam gerekiyo o zamanda itunes tan lutfen internete baglanin yazisi cikiyo itunes telefonumu gormuyo buna care ariyorum aslinda dfu da itunes telefonumu gorse gerisini halledebilicem.
Bilgisayarinizda bir antivirüs programi kuruluysa, onu devre disi birakarak deneyiniz.

YNSEMR
07-08-2011, 04:44
O sekildede denedim olmuyo yalniz vinn kullaniyorum bi etkisi varmidir acaba ?

YNSEMR
07-08-2011, 05:57
en sonunda oldu antivirüsü tamamen sildim pc den ve eski versiyonumu yüklüyorum şu anda teşekkürler yardımlarınız için :)