PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları Iphone 4.1 01.59.00 Unlock Problemi

tyrail
06-08-2011, 13:25
Öncelikle bu konu var gibi ama başlığı çok yanlış lanse edilmiş gibi duruyor o yüzden yeniden açıyorum.

Bir yıldır ABD cihaz kullanıyorum unlock lu olarak. Modem yükseltmeden 4.0.2'den 4.1 e geçenlerdenim. O zamandan beride sürüm yükseltmedim uğraşmak istemediğimden.

Ama büyük bir problemim var ve ilk defa sabahtan beri çözemiyorum. Telefonumu ne zaman kapatsam cydia üzerinden tekrar unlock yapmam gerekiyodu. Hatta bu yüzden telefonu hiç kapatmıyorum ama uyurken sarjı bitmiş bugün. Fakat bu sabah 10 keredir deniyorum kapatıp açıyorum yine de unlock olmuyor cihaz sim kartımı görmüyor?

Bu konuda yalnız olmadığımı düşünüyorum benzer şeyler yazılmış ama unlock cihazların genel davranışımı böyle yoksa benmi şanssızım?

DeDeLi
06-08-2011, 13:36
Ultras0w u tekrar kaldırıp yüklemeyi deneyin eger olmuyorsa birkaç kez uçak moduna alıp kapatmayı deneyin

tyrail
06-08-2011, 13:40
Dediğinizi zaten denemiştim... Çözüm sim kartı takıp çıkararak Turkcell yazısını gördüm nihayet :) teşekkürler