PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları 3gs 4.3.3 ipad baseband dfu moddan çıkmıyor(siyah ekran)

ekaragozlu
05-08-2011, 01:36
cihaz bana geldiğinde recovery modda kalmıştı.İpad basebandlı iken firmware update yapılmış.bende custom 4.3.3 yükleyerek ayağa kaldırdım fakat kapatınca açılmıyordu.thered jailbreak gibi.cihaz bir gün çalıştı.sonra dfu moddan redsn0w la çıkmaz oldu.şimdi tekrar custom 4.3.3 yükleyeyim diyorum 1600 hatası veriyor.tekrar ipad basebandı atayım redsn0wla diyorum bu seferde rebooting de takılı kalıyor.yardımcı olabileceklere şimdiden tşkrlr...

ekaragozlu
05-08-2011, 02:33
pwnagetool la 4.3.3 costum firmware hazırladım, yüklemeye çalıştım ,ama nafile gene 1600 hatası aldım

dean
05-08-2011, 02:44
Antivirüs programınız aktifse onu devre dışı bırakıp tekrar dener misiniz?

cemabi
16-08-2011, 07:13
sorunu cözebildin mi cözebildiysen yaz sana zahmet bizde yararlanalim bendeki 3gs 4,3,3 ireb ile dfu moda aldim hala dfu modda bir turlu cikmak bilmiyor denemedigim hic bir sey kalmadi

cihaz bana geldiğinde recovery modda kalmıştı.İpad basebandlı iken firmware update yapılmış.bende custom 4.3.3 yükleyerek ayağa kaldırdım fakat kapatınca açılmıyordu.thered jailbreak gibi.cihaz bir gün çalıştı.sonra dfu moddan redsn0w la çıkmaz oldu.şimdi tekrar custom 4.3.3 yükleyeyim diyorum 1600 hatası veriyor.tekrar ipad basebandı atayım redsn0wla diyorum bu seferde rebooting de takılı kalıyor.yardımcı olabileceklere şimdiden tşkrlr...

kalhammm
25-08-2011, 20:38
arkadaşım benim de recovery modunda çakılıp kalıyor ne yaptıysam olmadı ,denemediğim yol kalmadı...forumda nereye yazarsam yazayım cevap alamıyorum allah rızası için birileri ilgilebebilir mi???

typhoonua
25-08-2011, 23:41
benimde sorunum buna benzer iphone 4 aldim ingiltereden simkilitsiz 4.3.3 cihazdi snowbreeze ile jailbreak yapmaya kalktim dfu moda aldiktan sonra shift+restore ile yapmaya kalktim 3194 hatasini verdi daha sonra tinyumbrella ile start tss server yaptim ve tekrardan restore yapmaya kalktim bu sefer oldu iphone yeniden baslatilacaktir dedi 10 dan geriye dogru saymaya basladi reset atilacaktir dedi ama atilmadi ve itunes tekrardan alet recovery modda restore yap diyo cildiricam ya. tinyumbrelladan fix recovery close recovery yapiyorum ama hic biri olmuyo alet acilmiyo napmam gerekiyor?

ekaragozlu
26-08-2011, 00:42
itunes 10.5 beta versiyonu indir onunla tekrar dene...

ekaragozlu
26-08-2011, 00:44
benimde sorunum buna benzer iphone 4 aldim ingiltereden simkilitsiz 4.3.3 cihazdi snowbreeze ile jailbreak yapmaya kalktim dfu moda aldiktan sonra shift+restore ile yapmaya kalktim 3194 hatasini verdi daha sonra tinyumbrella ile start tss server yaptim ve tekrardan restore yapmaya kalktim bu sefer oldu iphone yeniden baslatilacaktir dedi 10 dan geriye dogru saymaya basladi reset atilacaktir dedi ama atilmadi ve itunes tekrardan alet recovery modda restore yap diyo cildiricam ya. tinyumbrelladan fix recovery close recovery yapiyorum ama hic biri olmuyo alet acilmiyo napmam gerekiyor?
fixrecovery programını kullan 4.3 için olanını düzelecektir...

kalhammm
29-08-2011, 17:22
isteyen varsa anlatabilirim yaptım ve retore etmekten artık hiç korkmayacaksınız!!