PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları iPhone 3Gs şarj

esbejk
04-08-2011, 18:59
arkadaşlar ben düngece saat 1gibi yatarken telefonumun %70lerde şarjı vardı sabah 7.30da kalktım bir damla şarj kalmamış ve telefon kapanmış bu durumda zaten bi anormallik var neyse şimdi bugün şarjını fulledim %100 yaptım sorum ise 1saat41dk kullanım ve 5saat beklemedeyken %19 şarj gitti %81 kaldı sizce şuan şarj süresinin durumu normalmi telefonu dün akşam japon yapıştırıcısı çıkartacağım diye baya bi ısıttım ve kapakta erime oldu bununda bir etkisi olduğunu düşünüyorum.

Ogzhnozcn
04-08-2011, 19:09
Telefonun isinmasi bataryayi etkiler isi ise dogrudan bataryayi etkiler muhtemelen isidan dolayi zaten apple uyariyor.

esbejk
04-08-2011, 19:11
tmmda yani kullanım süresini verdim sizce o süreler normalmi.şuan telefonum buz gibi yeni hastalık atlatmış gibi.akşam ateşi çıktı bataryayı boşalttı rahatladı :D

Ogzhnozcn
04-08-2011, 19:15
:D tabi anormal bekle bi belkide duzelir duzelmez ise caresine bakariz

esbejk
04-08-2011, 19:27
varya telefon benim elime geldiğine pişman olduu.normalde ben titiz kullanan bir kullanıcıyım ama nerden geldiyse herşey japon bulaşmasından sonra geldi telefonun başına.bir kere japon yapıştı sonra neler neler telefonda servis yok uyarısı, şarjın bir günde bitmesi, kapağın erimesi, telefonda görünmeycek kadar ufak bir çatlak oluştu sonra erimenin etkisiyle telefonun krom çerçeve arasında boşluk olutş orayı birde japonlamak zorunda kaldım...olmadı zaten yedek harici batarya alırım.bana fazlalık yapmaz telefon bi cepte kablo-anahar-kart-batarya vs bi cepte öyle geçinip giderim :D

esbejk
05-08-2011, 08:45
telefon o ısınmadan sonra daha güzel çalışmaya başladı sanki biraz hızlanma var artık bilmiyorum banamı öyle gelio bide hiç ısınma yapmıyor.eskiden biraz oyun oynasam hafif ısınma yapıyordu.

Ogzhnozcn
05-08-2011, 12:38
telefon o ısınmadan sonra daha güzel çalışmaya başladı sanki biraz hızlanma var artık bilmiyorum banamı öyle gelio bide hiç ısınma yapmıyor.eskiden biraz oyun oynasam hafif ısınma yapıyordu.

Artık Aşısını olmuş o hastalığıda atlatınca bağışıklık kazanmıştır :)

sahzen
11-08-2011, 15:09
Batarya değiştiren oldumu hiç bugünlerde söküp bataryayı değişeceğim inşallah bozmam :)