PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları app store istanbul

Cagri Erdemir
04-08-2011, 14:15
beyler ben kredi kartı kullanamadığım için böyle app storedan gift card alıp o şifreyle paralı uygulamarı indirmek istiyorum fakat aadolu yakasında nerde lduğunu bulamadım en yakın app store nerededir

DeDeLi
04-08-2011, 14:17
Türkiye 'de Apple Store var mı ki?

GKTG
04-08-2011, 14:27
Türkiye'de bu tür gift kartları satan Apple Retail Store yok. Distribütorler var onlarında sattığını düşünmüyorum. Kredi kartlı bir hesabı olan tanıdığınızdan iTunes üzerinden gift vermesini isteyebilirsiniz.

Cagri Erdemir
04-08-2011, 14:30
yani kredi kartini kullanan ve herhangi bir apple cihazi olan tanidiklari mi kastediyorsun :)

GKTG
04-08-2011, 14:32
yani kredi kartini kullanan ve herhangi bir apple cihazi olan tanidiklari mi kastediyorsun :)

Evet. Öyle bir tanıdığınız var ise size gift yani hediye göndermesini rica edebilirsiniz.

Cagri Erdemir
04-08-2011, 14:37
eger siz kullaniyorsaniz banka hesabiniza ben para aktarsam siz gonderseniz :) yani kredi karti kullanamayan uyeler icin boyle bir sistem gelistirilebilir ve jb yapmak istemeyen

GKTG
04-08-2011, 14:41
eger siz kullaniyorsaniz banka hesabiniza ben para aktarsam siz gonderseniz :) yani kredi karti kullanamayan uyeler icin boyle bir sistem gelistirilebilir ve jb yapmak istemeyen

Malesef ben kredi kartsız hesap kullanıyorum.