PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları home tuşu

bechci
30-07-2011, 01:06
home tuşu çalışmıyo 4 gün önce tamire gönderdim geldi şimdi yine çalışmıyor restore ediyim çalışır diye düşündüm ama pc iphone u görmüyo acilll yardımmm

Ogzhnozcn
30-07-2011, 06:58
Tamire gönderdiğin yer yetkili servis miydi ? yetkili servis ise çalışması gerekirdi ve hemen geriye göndermelisin

bechci
31-07-2011, 00:44
hayır yetkili servis değil..activatorle suanlık idare eddiyorum ama canımı skıyo home tuşunun bozuk olması ayrıca telefonu şarza takıyorum şarz oluyo ama pc ye bağlıyorum itunes çalışmıyo restore etmeyi denicektim ama malesef ne yaptısam pc e bağlayamadım

Ogzhnozcn
31-07-2011, 01:21
Daha onceden boyle problemler varmiydi eger sonradan olduysa muhtemelen servisten kaynaklanmaktadir yetkili degilse de icinden parca calma parca degistirme uckagit gibi problemlerle karsilasman olasi bi durum.

DeviLJoN
31-07-2011, 02:49
sizin sorun servislik değil aslında itunes ile cihazı çıkar yapmadan çıkarmadığınız için Home tuşu çalışmamaktadır. Bende aynı sorunu yaşamıştım. Home tuşunu değiştirecektim ki cihazı pc bağlayınca düzeldiğini görünce vazgeçtim.

bechci
31-07-2011, 15:36
canıma tak etti telefonu kendim açtımmm bağlantı yerlerinden alt tarfın işlevini gören yer çıkmış taktım şimdi sorunsuz çalışıyo daa önce tamire vermiştim 40 liramı almışlardı sahtekarlar telefonu düşürünce demekki çıktı bence servise vermeden önce kendiniz sökün derim ama bağlantı yerlerinden başka bierlere dokunmamanızı tavsie ederim 3 numraları bağlantı yerini takarken anam ağladı :D