PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları İphone 3GS Jailbreak sorunsalı ?

reobig
25-07-2011, 21:10
Merhaba arkadaşlar,

Uzun bir süreçten sonra bugün sıfır iphone 3gs aldım telpa garantili v.4.2.1 [gl=27.gif]

(Acemiliğimi mazur görün) Şimdi benim telefonum kayıtlı olduğuna göre unlock yapmıycam onunla işim yok buraya kadar biliyorum, indirme merkezinden redsn0w indirdim az önce. Acaba önce sürümmü yükseltsem diyorum sanırım en son 4.3.3 varmış ayrıca jailbreak nasıl yapıcam redsn0w tek başına yeterlimi yoksa başka birşey yapacakmıyım. Telefonu ilk kez elime aldığım için yazılımsal olarak birşeyler önerecekmisinz yani şunun gibi:

+Versiyon Yükselt
+Şunun kaydını al
+Jailbreak'ten sonra şunları unutma

vs. gibi yardımcı olursanız çok sevinirim [:'(]

reobig
25-07-2011, 22:11
Teşekkür ederim jb yaptım [:(]

dean
25-07-2011, 22:41
En güncel sürüm bugün itibariyle 4.3.5 olduğu için ancak o sürüme yükseltebilirsiniz. Sıfır aldığınız için ve aldığınızda kurulu olan sürümün shsh kaydı durduruldu için sürüm yükselttiğinizde tekrar 4.2.1 sürümüne dönemezsiniz. Ancak 4.2.1 yüntemiyle jb yapıp kullanabilirsiniz. 4.3.5 sürüme yükseltip redsnow 0.9.8b4 ile de jb yapabilirsiniz. (Gerçi jb yaptığınızı yazmışsınız.)

Shsh kaydı için de aşağıdaki konuyu incelemenizi tavsiye ederim. ;)
http://www.ikaynak.com/forum/21-genel-konular/15487-shsh-nedir-nasil-kayit-yapilir.html

reobig
26-07-2011, 01:03
Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için ve yine forumdan installous yüklemeyi öğrenerek yaptım ama reset atın dedi yazının sonunda bende attım ve elma logosu takılı kaldı dfu moda alıp itunes'tan şuan restore yapıyorum iphone software update diyor bakalım [:(]