PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Merhabalar...

smokybrain
23-07-2011, 19:39
merhaba arkadaslar

ben fatih, formunuza yeni katildim ve guzel paylasimlarin bulundugunu gordum ve butun arkadaslari tebrik etmek istiyorum

apple kullanicisi olarak bana daha 2 saatlik bi site gezintisinde bile bana bir cok faydasi oldu

Forumda farkli olarak parali appslerin crackli hallerinin verilmesinin yasak oldugunu gordum. Hak geciyor dogru ama hangimiz korsan film izlemedik ki..

benimki sadece bir oneri ama sitede hacking bolumu acilip bu konulara merakli olan arkadaslari bilgilendirebilirsiniz mesala ipohne ipod terminal ust seviye kullanimi wifi hack crackli programlar vb.. tabiki bunlari arastirip paylasirken arkadaslarimiza baskalarina zarar verecek sekilde kullanmamalarini soyleriz sonrasi da bilgiyi alan kisinin nasil kullandigiyla ilgili olur mesele.. Bilginin iyisi kotusu olmaz bilincindeyim

Tabi bunlar benim goruslerim bana dogru gelebilir ama size yanlis gelebilir..

zaman ayirdiginiz icin tesekkur ederim.[:)]

dean
23-07-2011, 19:52
merhaba arkadaslar

ben fatih, formunuza yeni katildim ve guzel paylasimlarin bulundugunu gordum ve butun arkadaslari tebrik etmek istiyorum

apple kullanicisi olarak bana daha 2 saatlik bi site gezintisinde bile bana bir cok faydasi oldu

Forumda farkli olarak parali appslerin crackli hallerinin verilmesinin yasak oldugunu gordum. Hak geciyor dogru ama hangimiz korsan film izlemedik ki..

benimki sadece bir oneri ama sitede hacking bolumu acilip bu konulara merakli olan arkadaslari bilgilendirebilirsiniz mesala ipohne ipod terminal ust seviye kullanimi wifi hack crackli programlar vb.. tabiki bunlari arastirip paylasirken arkadaslarimiza baskalarina zarar verecek sekilde kullanmamalarini soyleriz sonrasi da bilgiyi alan kisinin nasil kullandigiyla ilgili olur mesele.. Bilginin iyisi kotusu olmaz bilincindeyim

Tabi bunlar benim goruslerim bana dogru gelebilir ama size yanlis gelebilir..

zaman ayirdiginiz icin tesekkur ederim.[:)]

Hoşgeldiniz, umarım daimi olanlardan olursunuz. :)

Evet crack, warez gibi paylaşımları yasakladık. Bu konu hakkında bilgilendirme yapılabilir tabi ki ama kimin iyi niyetli kimin kötü niyetli olduğunu bilemeyiz. O yüzden böylesi hem kurallar açısından hemde sanal kullanıcılar açısından daha sağlıklı.

İyi forumlar dilerim. :)

smokybrain
23-07-2011, 19:55
yani sizde haklisiniz ve galiba program sahipleri davada acabilir
bundan dolayi siteyide riske atmamak lazim faydali bir site sonucta

:)

GKTG
23-07-2011, 19:55
Merhabalar.

Aramıza hoşgeldiniz. Daimi olmanızı ümid ederiz.

Dean adlı adminime katılıyorum.

DeMo
23-07-2011, 21:51
Merhaba Fatih,

Hoşgeldiniz. Daimi olmanız dileğiyle...

MsTrK
23-07-2011, 21:51
Aramiza hosgeldiniz. İyi vakit gecirmeniz dilegi ile; iyi forumlar.

iPad'ımdan Tapatalk ile gönderilmiştir.

smokybrain
23-07-2011, 22:06
burdayim arkadaslar :) tesekkur ederim herkese

CASUA
23-07-2011, 22:52
Foruma hoşgeldin Fatih bey, kalıcı olmanızı ümid ederim ...

Ogzhnozcn
24-07-2011, 06:36
Hoşgeldin Fatih Apple'lı Günler dilerim.

AhmedKaymakci
24-07-2011, 13:03
hoşgeldiniz. forumda iyi vakit geçirmeniz dileğiyle

laheyl
24-07-2011, 14:18
hosgeldin fatih

bu site apple uzerine a-z herseyin oldugu ve yonetici yetkili ve kullanici bazindaki arkadaslarin tum bildiklerini paylastiklari super bir site inan turkce olarak bu sitenin bir esi benzeri yok ..

hack ve warez olayida gercekten cok riskli bir durum kullanici bazindaki tehlikeden oturu yayinlanan programlarin tellif hakklari sahiplerinden buyuk tepkiler alabiliyorsun heleki bu site turkiyede turkiye serverlerinde hit almis bir site oldugu icin o tarz programlarin yayinlanmasinda firmalar daha cok tepkili olurlar ve sonu hukkuki yola kadar gider ben bir ikaynak kullanicisi olarak bu sekilde devam etmelerini dilerim cunku herkonuda burdan buyuk bilgi sahibi oluyoruz aksi takdirde hukkuki bir islem oldugunda sitenin yayin hakkina gelebilicek bir durdurma karari ben ve benim gibi bir suru kullaniciyi etkiliyecektir en guzeli yalin olmak :))

nacizane fikirlerimi paylastim

smokybrain
24-07-2011, 14:28
hosbulduk.. evet siteyi cok sevdim :)