PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları DFU Mod'da itunes'a bağlanma problemi

oneryilmaz
23-07-2011, 08:52
Arkadaşlar merhaba,

İphone'u DFU moda alıp custom firmware ile upgrade etmek istedim fakat DFU mod'da pc'ye (w7 işletim) bağladığımda "itunes could not contact the iphone software update server because you are not connected to the internet" ve altında da "make sure your internet connection is active and try again" yazıyor. Bu uyarılar çıkıyor ve telefonumu görmüyor itunes. itunes güncel olmadığından olabilir diye düşündüm ve son sürümüne yükselttim ama aynı hatayı almaya devam ediyorum.

Telefon açık haldeyken itunes iphone'u görüyor ama bu seferde "restore" veya"update" yapmak istediğimde aynı uyarıyı veriyor. iphone 3gs 4.2.1 var ve bu versiyonu da custom firmware ile yükleyebilmiştim.

Vınn modem var bende acaba bunla alakalı bir şey midir yoksa nedir yardımcı olabilecek kimse var mıdır acaba?

Teşekkürler,

oneryilmaz
02-08-2011, 20:00
Yardımcı olabilecek kimse yok mu arkadaşlar.

M3rt55
05-08-2011, 17:23
İnternet hızınız vınn modem yüzünden düşük olabilir yada kopmalar yaşıyor olabilirsiniz. Vodafone Connect Card kullanırken zaman zaman bende aynı hatayı alıyorum. Stabil bir internet bağlantısı kullandığınızda probleminizin düzelmesi gerekiyor